2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, wywóz, utylizacja i zagospodarowanie odpadów komunalnych stałych od właścicieli nieruchomości zamieszkanych z terenu Gminy Zamość w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r.
Beschreibung: Odbiór, wywóz, utylizacja i zagospodarowanie odpadów komunalnych stałych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Zamość w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. Przedmiotem niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego jest świadczenie usługi w zakresie odbioru, wywozu, utylizacji i zagospodarowania odpadów komunalnych stałych z ok. 7000 nieruchomości zamieszkałe (średnio 30 na 1 km2) o zabudowie jednorodzinnej i wielorodzinnej Szczegółowy wykaz nieruchomości objętych zamówieniem Wykonawca otrzyma w dniu zawarcia umowy. Dane dotyczące Gminy Zamość istotne z punktu widzenia zamówienia: - obszar Gminy Zamość wynosi 197 km2, - w skład Gminy Zamość wchodzi 35 miejscowości: Białobrzegi, Białowola, Borowina Sitaniecka, Bortatycze, Bortatycze Kolonia, Hubale, Chyża, Jatutów, Kalinowice, Lipsko, Lipsko-Kosobudy, Lipsko-Polesie, Łapiguz, Mokre, Płoskie, Pniówek, Siedliska, Siedliska-Kolonia, Sitaniec, Sitaniec-Kolonia, Sitaniec-Wolica, Szopinek, Skokówka, Wieprzec, Wierzchowiny, Wólka Panieńska, Wólka Wieprzecka, Wysokie, Wychody, Zarzecze, Zwódne, Zalesie, Zawada, Żdanów, Żdanówek.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Odbiór, wywóz, utylizacja i zagospodarowanie odpadów komunalnych stałych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Zamość w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. Przedmiotem niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego jest świadczenie usługi w zakresie odbioru, wywozu, utylizacji i zagospodarowania odpadów komunalnych stałych z ok. 7000 nieruchomości zamieszkałe (średnio 30 na 1 km2) o zabudowie jednorodzinnej i wielorodzinnej Szczegółowy wykaz nieruchomości objętych zamówieniem Wykonawca otrzyma w dniu zawarcia umowy. Dane dotyczące Gminy Zamość istotne z punktu widzenia zamówienia: - obszar Gminy Zamość wynosi 197 km2, - w skład Gminy Zamość wchodzi 35 miejscowości: Białobrzegi, Białowola, Borowina Sitaniecka, Bortatycze, Bortatycze Kolonia, Hubale, Chyża, Jatutów, Kalinowice, Lipsko, Lipsko-Kosobudy, Lipsko-Polesie, Łapiguz, Mokre, Płoskie, Pniówek, Siedliska, Siedliska-Kolonia, Sitaniec, Sitaniec-Kolonia, Sitaniec-Wolica, Szopinek, Skokówka, Wieprzec, Wierzchowiny, Wólka Panieńska, Wólka Wieprzecka, Wysokie, Wychody, Zarzecze, Zwódne, Zalesie, Zawada, Żdanów, Żdanówek. Szacunkowa masa odpadów które mogą zostać odebrane i zagospodarowane w czasie trwania zamówienia z nieruchomości: 1. ok. 1830,00 Mg odpadów niesegregowanych, wg kodu 20 03 01, 2. ok. 690,00 Mg odpadów z opakowań z tworzyw sztucznych i metali, wg kodu 15 01 02, 15 01 04, 15 01 05, 20 01 39, 20 01 40, 3. ok. 410,00 Mg odpady z opakowań ze szkła i szkło, wg kodu 20 01 02, 15 01 07, 4. ok. 130,00 Mg odpadów – opakowania z papieru i tektury, wg kodu 20 01 01, 15 01 01, 5. ok. 550,00 Mg popiół z gospodarstw domowych, wg kodu 20 01 99, 6. ok. 365,00 Mg odpady ulegające biodegradacji i odpady kuchenne, wg kodu 20 01 08, 7. ok. 100,00 Mg odpady wielogabarytowe, 8. ok. 21,00 Mg odpady elektryczne i elektroniczne. 9. ok. 25 Mg odzież, tekstylia Szacunkowa masa odpadów, które mogą zostać dostarczone do PSZOK: 1. ok. 85,00 Mg odpadów BIO oddawanych na PSZOK, wg kodu 20 02 01 2. ok. 150,00 Mg odpady ulegające biodegradacji: gałęzie drzew i krzewów 3. ok. 100,00 Mg odpady wielogabarytowe, wg kodu 20 03 07 4. ok. 120,00 Mg odpady budowlane, beton, gruz, wg kodu; a) 50,00 Mg – beton, 17 01 01 b) 25, 00 Mg – gruz ceglany 17 01 02 c) 10,00 Mg – inne ceramiczne 17 01 03 d) 10,00 Mg – zmieszane gruz 17 01 07 e) 5,00 Mg - drewno, 17 02 01 f) 5,00 Mg - szkło, 17 02 02 g) 5,00 Mg - tworzywa sztuczne, 17 02 03 h) 5,00 Mg– mieszaniny metali, 17 04 07 i) 5,00 Mg – materiały budowlane zawierające gips inne niż w 17 08 01 17 08 02 5. ok 45,00 Mg odpady zużyte opony ( z samochodów osobowych ) wg kodu 16 01 03, 6. ok. 20,00 Mg odzież, tekstylia , wg kodu 20 01 10, 20 01 11, 7. ok 6,00 Mg chemikalia, wg kodu 20 01 27, 20 01 28, 8. ok 0,10 Mg leki, wg kodu 20 01 32, 20 01 31, 9. ok 20,00 Mg odpady elektryczne i elektroniczne, wg kodu: 20 01 35 a) ok 2 Mg lampy fluorescencyjne i inne odpady zawierające rtęć wg kodu 20 01 21 b) ok 10 Mg baterie i akumulatory inne niż wymienione w 20 01 33 c) ok 3 Mg zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 20 01 21 ,20 01 23 zawierające niebezpieczne składniki 20 01 35* d) ok 5 Mg zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 20 01 21 ,20 1 23 i 20 01 3520 01 36 10. ok 29,00 Mg odpadów z opakowań sztucznych i metali, 11. ok. 80,00 Mg szkło, 12 ok. 29,00 Mg tektura, 13. ok 5,00 Mg popioły z gospodarstw domowych 20 01 99 ex: a) ok 0,05 Mg odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstające w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igieł i strzykawek wg kodu 20 01 99 14. ok 20 Mg odzież, tekstylia 20 01 10
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak