2. Verfahren
Verfahren
Titel: RS 4 VRT PRAHA-BALABENKA – SJEZD LOVOSICE; DÍLČÍ PROJEKTOVÉ A KONZULTAČNÍ PRÁCE NA PROJEKTU TERMINÁL ROUDNICE NAD LABEM VRT - Dodatek č.6 k SOD
Beschreibung: Jedná se o jednací řízení bez uveřejnění navazující na soutěž o návrh s názvem „RS 4 VRT PRAHA-BALABENKA - SJEZD LOVOSICE; ARCHITEKTONICKÁ SOUTĚŽ TERMINÁL ROUDNICE NAD LABEM VRT“, jejíž oznámení bylo dne 6. 9. 2021 uveřejněno ve Věstníku veřejných zakázek pod evidenčním číslem Z2021-032162 a v Úředním věstníku Evropské Unie pod evidenčním číslem 2021/S 174-455123, k účasti v JŘBU navazujícím na soutěž o návrh. Účelem JŘBU navazujícího na soutěž o návrh je bližší konkretizace podmínek, za nichž bude veřejná zakázka, jejímž předmětem je výběr dodavatele projekčních a konzultačních prací na projektu TERMINÁL ROUDNICE NAD LABEM VRT, zadána.
Interne Kennung: 20970/2022-SŽ-GŘ-O21
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0001