724238-2025 - Ergebnis
Tschechien – Softwarepaket und Informationssysteme – Dynamický nákupní systém na dodávky software 2023-2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na dodávky software 2023-2026
BeschreibungPředmětem DNS a veřejných zakázek následně zadávaných v rámci DNS budou dodávky software a licencí k software produktům. Zejména půjde o standardní software jako jsou balíky kancelářských aplikací, antivirové programy, grafické programy, software pro tvorbu a úpravu multimédií, software pro 2D a 3D projektování, programy pro účetnictví a podobně. Součástí uvedených dodávek může být i instalace, implementace a konfigurace v místě plnění nebo odstranění zjištěných závad. Součástí plnění může být též poskytování technické podpory po sjednanou dobu.
Vorherige Bekanntmachung563880-2023
Interne KennungVZ/2023/083
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
LosLOT-0001