724276-2025 - Wettbewerb
Polen – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Dostawa urządzeń medycznych i laboratoryjnych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa urządzeń medycznych i laboratoryjnych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń medycznych i laboratoryjnych. 2. Zamówienie obejmuje 2 części (2 zadania): Zad. 1 Dostawa aparatu automatycznego do destylacji z parą wodną Zad. 2 Dostawa głowicy usg wraz z tabletem 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 4.1 oraz 4.2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia ( w zależności od zadania)
Interne KennungDZP.UR.261.383.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1: Dostawa aparatu automatycznego do destylacji z parą wodną
BeschreibungZadanie nr 1: Dostawa aparatu automatycznego do destylacji z parą wodną Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 4.1 do SWZ: Zgodnie z art. 257 Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane
Interne KennungZadanie nr 1
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2: Dostawa głowicy usg wraz z tabletem
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa Dostawa głowicy usg wraz z tabletem Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 4.2 do SWZ. Zgodnie z art. 257 Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane
Interne KennungZadanie nr 2
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte