See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAKUP WYPOSAŻENIA DLA MOLEKULARNEJ PRACOWNI DIAGNOSTYCZNO-BADAWCZEJ W RAMACH CWBK 4WSzKzP SPZOZ
Beschreibung: ZAKUP WYPOSAŻENIA DLA MOLEKULARNEJ PRACOWNI DIAGNOSTYCZNO-BADAWCZEJ W RAMACH CWBK 4WSzKzP SPZOZ
Vorherige Bekanntmachung: 505433-2025
Interne Kennung: 4WSzKzP.SZP.2612.69.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434500 Biochemische Analysegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434510 Zytometer, 38434580 Immunoassay-Analysegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cytometr przepływowy - 1 kpl.
Beschreibung: Cytometr przepływowy - 1 kpl.
Interne Kennung: Pakiet 1
Haupteinstufung (cpv): 38434510 Zytometer
Los: LOT-0002
Titel: Analizator multipleksowy w fazie stałej - 1 kpl.
Beschreibung: Analizator multipleksowy w fazie stałej - 1 kpl.
Interne Kennung: Pakiet 2
Haupteinstufung (cpv): 38434580 Immunoassay-Analysegeräte
Los: LOT-0003
Titel: Zestaw do pomiarów spektrofotometrycznych w formacie płytek 96-dołkowych - 1 kpl.
Beschreibung: Zestaw do pomiarów spektrofotometrycznych w formacie płytek 96-dołkowych - 1 kpl.
Interne Kennung: Pakiet 3