See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Arbodienstverlening MGR Rijk van Nijmegen (SAS-procedure)
Beschreibung: De MGR zoekt een partij voor de inzet van bedrijfsartsen en POB’ers voor de medewerkers èn onderzoek naar arbeidsvermogen voor Participatiewet-kandidaten.
Interne Kennung: T149331
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het betreft een procedure voor sociale en andere specifieke diensten.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
5. Los
Los: LOT-0000