See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Centrální zajištění nákupu vybavení IT – DNS
Beschreibung: Zadavatel provádí zavedení dynamického nákupního systému (dále jen „DNS“) v postavení centrálního zadavatele podle ust. § 9 odst. 1 písm. b) zákona pro své vlastní potřeby a na účet pověřujících zadavatelů. Pověřujícími zadavateli budou např. příspěvkové organizace centrálního zadavatele, příp. jiné osoby založené či zřízené Libereckým krajem, event. v budoucnu nově zřízené či založené Libereckým krajem, organizace ovládané Libereckým krajem, města, obce Libereckého kraje a jejich příspěvkové organizace apod. Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS bude je zajištění dodávky níže uvedených komodit včetně jejich příslušenství, instalace a montáže: • kancelářské a počítací stroje, zařízení a potřeby mimo nábytek a balíky programů • zařízení pro fotokopírování a ofsetové tiskařské zařízení • počítače, tablety • optická čtecí zařízení • zařízení související s počítači • počítačové monitory a konzoly • tiskárny a kresliče • skenery • skartovačky • archivovací a čtecí zařízení • média pro ukládání dat • součásti, příslušenství a doplňky pro počítače • síťové prvky včetně jejich instalace (montáž + nastavení) • televizní a rozhlasové přijímače, zařízení pro nahrávání zvuku nebo videa nebo duplikační přístroje • servery • video projektory
Interne Kennung: ZZVZ/0033/24
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30000000 Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Nákup IT vybavení – SZŠ a SOŠ ČL - Část 1 – Nákup nového IT vybavení
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka IT vybavení pro Střední zdravotnickou školu a Střední odbornou školu, Česká Lípa, p. o. Část 1 – Nákup nového IT vybavení – Střední zdravotnická škola a Střední odborná škola, Česká Lípa, p. o. Předmětem části 1 veřejné zakázky je dodávka následujících položek: - Tablet –30 ks - Dataprojektor – 20 ks - Monitor – 30 ks Bližší specifikace dodávky je uvedena v příloze č. 3 – Technická specifikace – část 1 této ZD.
Interne Kennung: ZZVZ/0033/24/12 - Část 1
Los: LOT-0002
Titel: „Nákup IT vybavení – SZŠ a SOŠ ČL“- Část 2 – Nákup repasovaného IT vybavení
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka IT vybavení pro Střední zdravotnickou školu a Střední odbornou školu, Česká Lípa, p. o. Část 2 – Nákup repasovaného IT vybavení – Střední zdravotnická škola a Střední odborná škola, Česká Lípa, p. o. Předmětem části 2 veřejné zakázky je následujících položek: - Stolní počítač repasovaný – 65 ks, které budou rozmístěny do tří učeben: • učebna A: 25 ks • učebna B: 25 ks • učebna C: 15 ks Počítače mohou být buď všechny stejné, nebo rozděleny do tří skupin (25/25/15 ks), přičemž každá skupina musí být jednotná – tedy stejný typ, konfigurace i vzhled v rámci jedné učebny. Bližší specifikace vybavení je uvedena v příloze č. 3 – Technická specifikace – část 2 této ZD.
Interne Kennung: ZZVZ/0033/24/12 Část 2
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör