See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese Aanbesteding voor beheer, onderhoud, ontwikkeling en (personele) ondersteuning van Routebureau Veluwe
Beschreibung: Het doel van de aanbesteding is het contracteren van één partij die zorgdraagt voor het beheer, onderhoud, ontwikkeling en (personele) ondersteuning van Routebureau Veluwe. De diverse netwerken van het Routebureau zijn momenteel in ontwikkeling, specifiek: - Moutainbike netwerk: deze bevindt zich in de start van de ontwikkeling; - Fietsnetwerk: hier is een start aan gemaakt, momenteel is het fietsnetwerk in doorontwikkeling; - Wandel netwerk: hier is mee gestart, deze is halverwege de uitrol. Op basis van de afgelopen jaren verwacht aanbestedende dienst de komende vier (4) een omzet van € 750.000,- per jaar. De stijging op basis van de laatste jaren is gebaseerd op te verwachten uitbreiding van dienstverlening en stijging van de kosten. De totaal te verwachten omzet van de dienstverlening bedraagt € 3.000.000,-. De raamovereenkomst worden gesloten voor een maximale waarde van 150% ( dus € 4.500.000,-) van voornoemd bedrag om te voorkomen dat de raamovereenkomst geen effect meer sorteert voordat de looptijd van raamovereenkomst is verstreken.
Interne Kennung: 9803/AB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50312300 Wartung und Reparatur von Datennetzeinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45236200 Oberbauarbeiten für Freizeitanlagen, 92000000 Dienstleistungen in den Bereichen Erholung, Kultur und Sport
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Europese Aanbesteding voor het beheer, onderhoud, ontwikkeling en (personele) ondersteuning van Routebureau Veluwe. De raming over vier (4) jaar is €3.000.000,- euro. De maximale waarde over vier (4) jaar is €4.500.000,- euro.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 92330000 Dienstleistungen in Verbindung mit Erholungsgebieten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63712200 Betrieb von Straßen