2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nemocniční informační systém pro PN Bohnice
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je pořízení a implementace nového komplexního nemocničního informačního systému a dále zajištění provozní podpory systému, jeho provozní podporu (maintenance, update, upgrade a SLA atp.), ad hoc rozvoj informačního systému dle požadavků zadavatele vč. vypracování exitového plánu a migrace dat ze stávajícího systému provozovaného zadavatelem, kterým je IS HIPPO, po celou dobu životního cyklu informačního systému (dále jen "NIS"). Předpokládaná životnost informačního systému činí 15 let, tj. doba, po kterou zadavatel předpokládá informační systém provozovat – smlouva s vybraným dodavatelem však bude uzavřena na dobu neurčitou.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72211000 Programmierung von System- und Anwendersoftware, 48814000 Medizinische Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: NIS PNB