2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanschaf, onderhoud en ondersteuning van audiovisuele apparatuur voor de Raadzaal en de Commissiezalen
Beschreibung: De opdracht betreft de aanschaf, het onderhoud en de ondersteuning van toekomstbestendige audiovisuele apparatuur voor de vergaderzalen van de gemeenteraad van Almere. Deze opdracht is verdeeld in drie onlosmakelijk verbonden clusters. De opdracht betreft het opnieuw inrichten van de Raadzaal en de Commissiezalen (D2) – zaal Stad, zaal Buiten en zaal Haven – met moderne audiovisuele apparatuur, die zowel toekomstgericht als toekomstbestendig is. Deze apparatuur wordt multifunctioneel ingezet en sluit aan bij de veranderde behoeften van hybride vergaderen, digitale toegankelijkheid en duurzame inzetbaarheid. Toekomstgerichte technologieën bieden ruimte voor uitbreiding en innovatie, terwijl toekomstbestendige oplossingen zorgen voor betrouwbaarheid en compatibiliteit gedurende de gehele looptijd van de overeenkomst.
Interne Kennung: IA2024.02.06
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Aanschaf, onderhoud en ondersteuning van audiovisuele apparatuur
Beschreibung: Aanschaf, onderhoud en ondersteuning van audiovisuele apparatuur voor de Raadzaal en de Commissiezalen Zie nadere omschrijving in de offerteaanvraag.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung