See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Léčivé přípravky II [2026–2028]
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky léčivých přípravků dle specifikace a za podmínek uvedených v přílohách č. 2 (Specifikace jednotlivých částí veřejné zakázky) a č. 3 (Vzor kupní smlouvy) zadávací dokumentace. Veřejná zakázka je rozdělena na celkem 14 částí podle specifikace uvedené v příloze č. 2 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: MOU 535 415
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené řízení v nadlimitním režimu dle ZZVZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Amivantanab
Beschreibung: ATC Účinná látka Síla a léková forma Velikost balení Měrná jednotka Počet měrných jednotek L01FX18 Amivantanab 350 MG INF CNC SOL 1×7ML balení 300
Interne Kennung: 6
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Příloha č. 3 ZD čl. 2.3. Množství zboží je určeno přibližně. Ke stanovení přesného množství je oprávněn kupující, přičemž je oprávněn odebrat zboží v množství až o 50 % vyšším a až o 50 % nižším.
Los: LOT-0003
Titel: Neratinib
Beschreibung: ATC Účinná látka Síla a léková forma Velikost balení Měrná jednotka Počet měrných jednotek L01EH02 Neratinib 40 MG TBL FLM 180×40MG balení 120
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0008
Titel: Zolbetuximab
Beschreibung: ATC Účinná látka Síla a léková forma Velikost balení Měrná jednotka Počet měrných jednotek L01FX31 Zolbetuximab 100 MG INF PLV CSL 1×100MG balení 900
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0007
Titel: Belzutifan
Beschreibung: ATC Účinná látka Síla a léková forma Velikost balení Měrná jednotka Počet měrných jednotek L01XX74 Belzutifan 40 MG TBL FLM 90×40MG balení 40
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0010
Titel: Tepotinib
Beschreibung: ATC Účinná látka Síla a léková forma Velikost balení Měrná jednotka Počet měrných jednotek L01EX21 Tepotinib 225 MG TBL FLM 60×225MG balení 40
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0005
Titel: Cemiplimab
Beschreibung: ATC Účinná látka Síla a léková forma Velikost balení Měrná jednotka Počet měrných jednotek L01FF06 Cemiplimab 350 MG INF CNC SOL 1×350MG balení 300
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0004
Titel: Erdafitinib
Beschreibung: ATC Účinná látka Síla a léková forma Velikost balení Měrná jednotka Počet měrných jednotek L01EN01 Erdafitinib 3 MG TBL FLM 84×3MG balení 20 L01EN01 Erdafitinib 4 MG TBL FLM 56×4MG balení 50
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0009
Titel: Atezolizumab
Beschreibung: ATC Účinná látka Síla a léková forma Velikost balení Měrná jednotka Počet měrných jednotek L01FF05 Atezolizumab 1200 MG INF CNC SOL 1×20ML balení 100 L01FF05 Atezolizumab 840 MG INF CNC SOL 1×14ML balení 40
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0001
Titel: Irinotekan
Beschreibung: ATC Účinná látka Síla a léková forma Velikost balení Měrná jednotka Počet měrných jednotek L01CE02 Irinotekan 4,3 MG/ML INF CNC DIS* 1×10 ML balení 400 * Zadavatel požaduje liposomální lékovou formu.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Darolutamid
Beschreibung: ATC Účinná látka Síla a léková forma Velikost balení Měrná jednotka Počet měrných jednotek L02BB06 Darolutamid 300 MG TBL FLM 112×300MG balení 800
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0014
Titel: Entrektinib
Beschreibung: ATC Účinná látka Síla a léková forma Velikost balení Měrná jednotka Počet měrných jednotek L01EX14 Entrektinib 200 MG CPS DUR 90×200M balení 90
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0013
Titel: Lenvatinib
Beschreibung: ATC Účinná látka Síla a léková forma Velikost balení Měrná jednotka Počet měrných jednotek L01EX08** Lenvatinib 10 MG CPS DUR 30×10MG balení 400 L01EX08** Lenvatinib 4 MG CPS DUR 30×4MG balení 400 ** Zadavatel požaduje léčivý přípravek s indikací pro karcinom štítné žlázy a hepatocelulární karcinom.
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0012
Titel: Lorlatinib
Beschreibung: ATC Účinná látka Síla a léková forma Velikost balení Měrná jednotka Počet měrných jednotek L01ED05 Lorlatinib 25 MG TBL FLM 90×25MG balení 100 L01ED05 Lorlatinib 100 MG TBL FLM 30×100MG balení 150
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0011
Titel: Selperkatinib
Beschreibung: ATC Účinná látka Síla a léková forma Velikost balení Měrná jednotka Počet měrných jednotek L01EX22 Selperkatinib 40 MG CPS DUR 56×40MG balení 160 L01EX22 Selperkatinib 80 MG CPS DUR 112×80MG balení 100
Interne Kennung: 11