See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa kruszyw naturalnych łamanych na budowy i konserwacje dróg leśnych 2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy kruszyw naturalnych łamanych w rozumieniu art. 7 pkt 4) PZP (zakup wraz z załadunkiem, transportem i rozładunkiem w miejsca wskazane przez Zamawiającego) na potrzeby utrzymania i budowy dróg na obszarze administracyjnym Nadleśnictw podlegających Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Zielonej Górze. Przedmiot zamówienia został podzielony na części („Zadania”): ZADANIE NR 1: KONSERWACJE DRÓG LEŚNYCH NA TERENIE NADLEŚNICTWA BYTNICA; ZADANIE NR 2: BUDOWA DROGI POŻAROWEJ W LEŚNICTWIE OCHLA NA TERENIE NADLEŚNICTWA ZIELONA GÓRA; ZADANIE NR 3: KONSERWACJE DRÓG LEŚNYCH NA TERENIE NADLEŚNICTWA CYBINKA. Wykonawca może złożyć ofertę na jedno lub większą ilość Zadań. Oferta złożona na dane Zadanie musi, jednakże obejmować cały zakres przedmiotu zamówienia przewidziany w SWZ dla tego Zadania. Przedmiotem dostaw są następujące kruszywa: 1. Kruszywo naturalne łamane o uziarnieniu ciągłym 0/63mm; norma (wg PN-EN-13242) lub równoważne. 2. Kruszywo naturalne łamane o uziarnieniu ciągłym 0/31,5 mm; norma (wg PN-EN-13242) lub równoważne. 3. Kruszywo naturalne łamane o uziarnieniu ciągłym 0/5 mm; norma (wg PN-EN-13242) lub równoważne. 4. Piasek do celów drogowych o wskaźniku różnoziarnistości uziarnienia: kategoria nie niższa niż U3: norma (wg PN-S-20205) lub równoważne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający wszelkie niezbędne informacje, w tym między innymi opis rodzaju kruszywa, ich ilości i właściwości dla poszczególnych zadań znajduje się w Dziale 3 SWZ postępowania.
Vorherige Bekanntmachung: 482459-2025
Interne Kennung: ZTA.270.3.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14210000 Kies, Sand, Schotter und Aggregate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 14212300 Schotter und Kleinschlag, 14211100 Natursand, 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: KONSERWACJE DRÓG LEŚNYCH NA TERENIE NADLEŚNICTWA BYTNICA
Beschreibung: Dostawa następujących kruszyw: Kruszywo naturalne łamane o uziarnieniu ciągłym 0/63mm w ilości 1 000 ton; Kruszywo naturalne łamane o uziarnieniu ciągłym 0/31,5mm w ilości 2 000 ton; Kruszywo naturalne łamane o uziarnieniu ciągłym 0/5mm w ilości 200 ton; Piasek do celów drogowych o wskaźniku różnoziarnistości uziarnienia nie niższej niż kategoria U3 w ilości 1 000 ton.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Menge: 4 200 Tonnen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W stosunku do każdego z Zadań Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do łącznej wartości wszystkich rodzajów dostaw objętych danym Zadaniem („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same dostawy jak wskazane w SWZ. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jeden z rodzajów dostaw wskazanych w SWZ. Miejscem realizacji dostaw wykonywanych w ramach Opcji może być teren administracyjny Nadleśnictw podlegających Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Zielonej Górze. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, która nie będzie przekraczała 30 % Wartości Przedmiotu Umowy określonej zgodnie z § 7 ust 1 załącznika nr 7 do SWZ. Podstawą określenia wartości dostaw zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych rodzajów kruszywa określone w Formularzu Oferty. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji w przypadku: (1) wystąpienia potrzeby zwiększenia zakresu rzeczowego dostaw w związku z ujawnieniem się nowych potrzeb podmiotów, dla których Zamawiający realizuje przedsięwzięcia lub powierzenia im nowych zadań gospodarczych lub publicznych, (2) powierzania wykonawcy prac stanowiących wykonawstwo zastępcze w stosunku do prac realizowanych przez innego wykonawcę.
Los: LOT-0002
Titel: BUDOWA DROGI POŻAROWEJ W LEŚNICTWIE OCHLA NA TERENIE NADLEŚNICTWA ZIELONA GÓRA
Beschreibung: Dostawa następujących kruszyw: Kruszywo naturalne łamane o uziarnieniu ciągłym 0/31,5mm w ilości 10 990 ton; Kruszywo naturalne łamane o uziarnieniu ciągłym 0/5mm w ilości 447 ton; Piasek do celów drogowych o wskaźniku różnoziarnistości uziarnienia nie niższej niż kategoria U3 w ilości 5 015 ton.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Menge: 16 452 Tonnen
Los: LOT-0003
Titel: KONSERWACJE DRÓG LEŚNYCH NA TERENIE NADLEŚNICTWA CYBINKA
Beschreibung: Dostawa następujących kruszyw: Kruszywo naturalne łamane o uziarnieniu ciągłym 0/63mm w ilości 1 500 ton;
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Menge: 1 500 Tonnen