See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa celowników i montaży do nich dla JW 4101 w Lublińcu
Beschreibung: Dostawa celowników i montaży do nich dla JW 4101 w Lublińcu
Vorherige Bekanntmachung: 423581-2025
Interne Kennung: 30/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: przetarg nieograniczony
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38600000 Optische Instrumente
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa lunet
Beschreibung: Dostawa lunet
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje dostawę w ramach opcji, zgodnie z art. 441 ust. 1 Ustawy, zgodnie z Załącznikiem nr 4. 2. Skorzystanie przez Zamawiającego z opcji będzie miało zastosowanie w ramach zawartej umowy, według ceny określonej w umowie. Opcja w niniejszym postępowaniu polega na możliwości zamówienia dodatkowych ilości oprócz zamówienia podstawowego, w zależności od potrzeb określonych w zał. nr 5 do SWZ – „Szczegółowa oferta cenowa”. 3. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „opcja” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Ostateczna ilość dostaw w ramach opcji będzie uzależniona od bieżących potrzeb Zamawiającego i posiadanych przez niego na ten cel środków finansowych. Zamawiający może nie skorzystać z opcji, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia. 4. Zamówienie w ramach opcji będzie realizowane w okolicznościach przewidzianych we wzorze umowy. 5. Zamawiający może z opcji korzystać w całym okresie obowiązywania umowy. 6. Zamawiający zastrzega sobie prawo do uruchomienia dostaw opcjonalnych wraz z informacją o ewentualnym uruchomieniu do 30.09.2025 r., o czym powiadomi Wykonawcę pisemnie. Po upływie tych terminów prawo opcji może być realizowane wyłącznie za zgodą Wykonawcy. 7. Skorzystanie z opcji nie wymaga aneksowania umowy. 8. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z opcji, Wykonawcy będzie się należało wynagrodzenie wg ceny jak dla zamówienia podstawowego i wycenione przez Wykonawcę w zał. nr 5 - „Szczegółowa oferta cenowa” stanowiącej część oferty w ramach opcji. 9. Dostawa realizowana w ramach opcji musi spełniać wszystkie wymogi jak dla zamówienia podstawowego. 10. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części niniejszego zamówienia.
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa montaży
Beschreibung: Dostawa montaży
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa celowników
Beschreibung: Dostawa celowników
Interne Kennung: Zadanie nr 1