724615-2025 - Ergebnis
Tschechien – Allgemeine und berufliche Bildung – Služby vzdělávání a rozvoje (DNS)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSlužby vzdělávání a rozvoje (DNS)
BeschreibungPředmětem veřejných zakázek zadávaných v dynamickém nákupním systému budou služby vzdělávání a rozvoje.
Interne KennungSlužby vzdělávání a rozvoje (DNS)
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZavedení dynamického nákupního systému se provádí přiměřeně podle pravidel pro užší řízení, přičemž dodavatelé ve lhůtě pro podání žádostí o účast podávají žádosti o účast. Zadavatel provede posouzení jejich souladu se zadávacími podmínkami a účastníky, jejichž žádosti nesplní zadávací podmínky, vyloučí z účasti v zadávacím řízení, a ostatní účastníky zařadí do dynamického nákupního systému.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80400000 Erwachsenenbildung und sonstiger Unterricht, 80500000 Ausbildung, 79633000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Personalentwicklung, 79634000 Berufsberatung
5. Los
LosLOT-0001