724643-2025 - Ergebnis
Polen – Medienspeicher- und -lesegeräte – Rozbudowa biblioteki Głębokiego Archiwum w Zakładzie Głównym oraz biblioteki zapasowej w kolokacji
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozbudowa biblioteki Głębokiego Archiwum w Zakładzie Głównym oraz biblioteki zapasowej w kolokacji
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest rozbudowa biblioteki Głębokiego Archiwum w Zakładzie Głównym oraz biblioteki zapasowej w kolokacji. część 1 – dostawa czterech napędów LTO-8 Fibre Channel 8Gb, Dual Port wraz z okablowaniem wraz z czterema licencjami failover, czterema pakietami licencji liczących jedna sztuka po 100 slotów na taśmy oraz ich instalacja, konfiguracja i uruchomienie w zakresie posiadanych przez Zamawiającego bibliotek Quantum Scalar i6000, część 2 – dostawa 1000 taśm LTO-8 WORM wraz z labelami.
Vorherige Bekanntmachung525309-2025
Interne KennungZP/TITT/45/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelPrzedmiotem zamówienia jest dostawa czterech napędów LTO-8 Fibre Channel 8Gb, Dual Port wraz z okablowaniem wraz z czterema licencjami failover, czterema pakietami licencji liczących jedna sztuka po 100 slotów na taśmy oraz ich instalacja, konfiguracja i uruchomienie w zakresie posiadanych przez Zamawiającego bibliotek Quantum Scalar i6000.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 1000 taśm LTO-8 WORM wraz z labelami.
Interne KennungZP/TITT/45/2025_częśc 1
LosLOT-0002
TitelDostawa 1000 taśm LTO-8 WORM wraz z labelami.
Interne KennungZP/TITT/45/2025_częśc 2