724731-2023 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen – Usługa polegająca na wykonaniu naprawy poziomu utrzymania P5 dla lokomotywy parowej serii Px29 nr 1704, nr inw. MUZ II 43
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa polegająca na wykonaniu naprawy poziomu utrzymania P5 dla lokomotywy parowej serii Px29 nr 1704, nr inw. MUZ II 43
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu naprawy poziomu utrzymania P5 dla lokomotywy parowej serii Px29 nr 1704, nr inw. MUZ II 43. 2. Szczegółowy zakres usług będących przedmiotem niniejszego zamówienia określa Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. 3. Miejsce wykonania przedmiotu zamówienia: Filia - MUZEUM KOLEI WĄSKOTOROWEJ W SOCHACZEWIE; ul. Licealna 18; 96-500 Sochaczew; Podpodział krajowy (NUTS): Żyrardowski (PL926).
Interne Kennung: STM-ZP.271.11.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu naprawy poziomu utrzymania P5 dla lokomotywy parowej serii Px29 nr 1704, nr inw. MUZ II 43. 2. Szczegółowy zakres usług będących przedmiotem niniejszego zamówienia określa Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. 3. Mając na uwadze, iż zgodnie § 6 ust. 1 Wzoru umowy, stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ, Zamawiający przewidział wynagrodzenie ryczałtowe za realizację przedmiotu umowy, zaleca się, aby Wykonawca dokonał wizji lokalnej, zapoznał się z Załącznikiem nr 1 do SWZ, a także zdobył na swoją odpowiedzialność i ryzyko, wszelkie dodatkowe informacje, które mogą być konieczne do przygotowania oferty oraz zawarcia umowy i wykonania zamówienia.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje Prawa Opcji.