See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi wywozu nieczystości stałych oraz wywozu nieczystości płynnych w latach 2025-2027.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są: Usługi wywozu nieczystości stałych oraz wywozu nieczystości płynnych w latach 2025-2027 z podziałem zamówienia na 7 części: Część zamówienia nr 1 – Usługa wywozu nieczystości stałych z kompleksów wojskowych w garnizonie Elbląg; Część zamówienia nr 2 – Usługa wywozu nieczystości stałych z kompleksów wojskowych w garnizonie Braniewo; Część zamówienia nr 3 – Usługa wywozu nieczystości stałych z kompleksów wojskowych w garnizonie Morąg; Część zamówienia nr 4 – Usługa wywozu nieczystości stałych z kompleksów wojskowych w garnizonie Bartoszyce; Część zamówienia nr 5 – Usługa wywozu nieczystości płynnych z kompleksów wojskowych w garnizonie Elbląg; Część zamówienia nr 6 – Usługa wywozu nieczystości płynnych z kompleksów wojskowych w garnizonie Morąg; Część zamówienia nr 7 – Usługa wywozu nieczystości płynnych z kompleksów wojskowych w garnizonie Bartoszyce.
Interne Kennung: 28/SZP/2024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90400000 Dienstleistungen in der Abwasserbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Część zamówienia nr 3 – Usługa wywozu nieczystości stałych z kompleksów wojskowych w garnizonie Morąg.
Beschreibung: Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zawierają: - Opis przedmiotu zamówienia - Załącznik Nr 1 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy – Załącznik Nr 5a do SWZ.
Interne Kennung: Część zamówienia nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90513100 Hausmüllbeseitigung