724767-2023 - Ergebnis
Niederlande – Lohn- und Gehaltsabrechnung – Personeelsinformatie- & Salarisadministratieapplicatie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Personeelsinformatie- & Salarisadministratieapplicatie
Beschreibung: De opdracht betreft de inkoop van het gebruiksrecht op een personeelsinformatie & salarisadministratie-applicatie. De applicatie dient een SaaS oplossing te zijn. Inschrijver dient de applicatie beschikbaar te stellen, te implementeren (inclusief conversie data bestaande applicatie naar de te leveren applicatie), te beheren en technische en functionele (geven van trainingen en het beschikbaar hebben van een helpdesk voor vragen) ondersteuning te bieden. Opdrachtgever heeft eigen medewerkers voor de salaris- en personeelsadministratie en daarom geen behoefte aan dienstverlening op dit gebied. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 2023/0510RN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79211110 Lohn- und Gehaltsabrechnung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: driemaal drie jaar