724769-2023 - Ergebnis
Belgien – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Leveren dranken in verschillende gebouwen van gemeente, OCMW en AGB gedurende het dienstjaar 2024 (eventueel 3x verlengbaar met 1 jaar)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren dranken in verschillende gebouwen van gemeente, OCMW en AGB gedurende het dienstjaar 2024 (eventueel 3x verlengbaar met 1 jaar)
Beschreibung: Leveren dranken in verschillende gebouwen van gemeente, OCMW en AGB gedurende het dienstjaar 2024 (eventueel 3x verlengbaar met 1 jaar). Leveringsplaatsen: 1. Voor het gemeentebestuur: a. Gemeentehuis, Nieuwstraat 1 te Merchtem b. Gemeentelijke Basisschool “De Plataan”, Stationsstraat 43 te Merchtem c. Gemeentelijke Basisschool “Ten Bos”, Nieuwbaan 71 te Peizegem d. Gemeentelijke Technische en Beroepsschool, Stationsstraat 55 te Merchtem e. Gemeentelijke Tuinbouwschool, Molenbaan 54 te Peizegem f. Gemeentelijke Loods, Koeweidestraat 29 te Merchtem g. Campus Bogaerdstraat, Bogaerdstraat 3 te Merchtem 2. Voor het Autonoom Gemeentebedrijf: a. Gemeenschapslokalen Brussegem, Brussegemplein 8 te Brussegem b. Gemeentelijke Feestzaal Brussegem, Drinkeling 10 te Brussegem c. Gemeentelijke Feestzaal Hamme, Sint-Guduladreef 51 te Hamme d. Gemeentelijke Bibliotheek, Dendermondestraat 31 te Merchtem e. August De Boeckhuis, Reedijk 1 te Merchtem 3. Voor het OCMW Merchtem: a. Administratief gebouw, Gasthuisstraat 17 te Merchtem b. WoonZorgCentrum Ter Stelten, Gasthuisstraat 19 te Merchtem
Interne Kennung: AD/OL/DRANKEN/2023/54
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AD/OL/DRANKEN/2023/54 - 1
Interne Kennung: 1