724800-2025 - Wettbewerb
Polen – Verkehrsschilder – Dostawa tarcz, słupków i obejm do znaków drogowych w 2026 r. – zamówienie udzielane w częściach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa tarcz, słupków i obejm do znaków drogowych w 2026 r. – zamówienie udzielane w częściach
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa tarcz, słupków i obejm do znaków drogowych w 2026 roku - zamówienie udzielane w częściach. Postępowanie podzielone jest na 3 części: Część 1 – dostawa tarcz stałych pionowych znaków drogowych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ, Część 2 – dostawa słupków z rur stalowych ocynkowanych ogniowo do stałych pionowych znaków drogowych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1b do SWZ, Część 3 – dostawa obejm do znaków drogowych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1c do SWZ, Dostawy mają być realizowane zgodnie z opisami przedmiotu zamówienia oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załączniki: nr 2a (część 1), 2b (część 2) oraz 2c (część 3) do SWZ.
Interne KennungDPZP/271/1220/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34992200 Verkehrsschilder
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 – dostawa tarcz stałych pionowych znaków drogowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w części 1 jest dostawa tarcz stałych pionowych znaków drogowych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 2a do SWZ.
Interne KennungDPZP/271/1220/2025 część 1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 – dostawa słupków z rur stalowych ocynkowanych ogniowo do stałych pionowych znaków drogowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w części 2 jest dostawa słupków z rur stalowych ocynkowanych ogniowo do stałych pionowych znaków drogowych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1b do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 2b do SWZ.
Interne KennungDPZP/271/1220/2025 część 2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 – dostawa obejm do znaków drogowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w części 3 jest dostawa obejm do znaków drogowych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1c do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 2c do SWZ.
Interne KennungDPZP/271/1220/2025 część 3