See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego (komputery, monitory, notebook), określonych w załączniku nr 2 do SWZ. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, zgodnie z podziałem: a) część A: Komputery ( 2 szt.) b) część B: Komputer ( 1 szt.) c) część C: Monitory ( 2 szt.) d) część D: Komputery ( 2 szt.) a) część E: Notebook ( 1 szt.) 2) Zakres zamówienia obejmuje: dostarczenie sprzętu wraz z rozładunkiem, wniesieniem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego. Wykonawca jest zobowiązany zapewnić bezpłatny serwis gwarancyjny sprzętu. 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ; 4) Termin realizacji zamówienia: Części A-D- do 9 dni od daty otrzymania zamówienia; Część E- do 9 dni od daty zawarcia umowy. 5) Adres dostawy: Uniwersytet Śląski w Katowicach, Dział Zarządzania Dostawami, ul. Bankowa 14, 40-007 Katowice; 6) Wymagany minimalny termin gwarancji: 36 m-cy. 7) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ. 8) Zmiany postanowień zawartej Umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy, wynikające z dyspozycji art. 455 ust. 1 pkt 1) ustawy Pzp, mogą nastąpić w okolicznościach przewidzianych w par. 10 ust. 2 wzoru umowy (załącznik nr 3 do SWZ) 9) Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę w zakresie danej części niniejszego postępowania;
Vorherige Bekanntmachung: 528008-2025
Interne Kennung: DZP.382.2.27.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Komunikacja w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między Zamawiającym a Wykonawcami, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim, w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy zakupowej o nazwie eZamawiający (zwanej dalej także: „platformą” lub „platformą zakupową”) pod adresem: https://us.ezamawiajacy.pl/
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30231300 Bildschirme
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego CZĘŚĆ A
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia, w zakresie części A jest dostawa komputerów (2 szt.). 2) Zakres zamówienia obejmuje: dostarczenie sprzętu wraz z rozładunkiem, wniesieniem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego. Wykonawca jest zobowiązany zapewnić bezpłatny serwis gwarancyjny sprzętu. 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2A do SWZ; 4) Termin realizacji zamówienia: do 9 dni od daty otrzymania zamówienia; 5) Adres dostawy: Uniwersytet Śląski w Katowicach, Dział Zarządzania Dostawami, ul. Bankowa 14, 40-007 Katowice; 6) Wymagany minimalny termin gwarancji: 36 m-cy.
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego CZĘŚĆ B
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia, w zakresie części B jest dostawa komputera (1 szt.). 2) Zakres zamówienia obejmuje: dostarczenie sprzętu wraz z rozładunkiem, wniesieniem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego. Wykonawca jest zobowiązany zapewnić bezpłatny serwis gwarancyjny sprzętu. 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2B do SWZ; 4) Termin realizacji zamówienia: do 9 dni od daty otrzymania zamówienia; 5) Adres dostawy: Uniwersytet Śląski w Katowicach, Dział Zarządzania Dostawami, ul. Bankowa 14, 40-007 Katowice; 6) Wymagany minimalny termin gwarancji: 36 m-cy.
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego CZĘŚĆ C
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia, w zakresie części C jest dostawa monitorów ( 2 szt.). 2) Zakres zamówienia obejmuje: dostarczenie sprzętu wraz z rozładunkiem, wniesieniem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego. Wykonawca jest zobowiązany zapewnić bezpłatny serwis gwarancyjny sprzętu. 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2C do SWZ; 4) Termin realizacji zamówienia: do 9 dni od daty otrzymania zamówienia; 5) Adres dostawy: Uniwersytet Śląski w Katowicach, Dział Zarządzania Dostawami, ul. Bankowa 14, 40-007 Katowice; 6) Wymagany minimalny termin gwarancji: 36 m-cy.
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego CZĘŚĆ D
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia, w zakresie części D jest dostawa komputerów ( 2 szt.). 2) Zakres zamówienia obejmuje: dostarczenie sprzętu wraz z rozładunkiem, wniesieniem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego. Wykonawca jest zobowiązany zapewnić bezpłatny serwis gwarancyjny sprzętu. 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2D do SWZ; 4) Termin realizacji zamówienia: do 9 dni od daty otrzymania zamówienia; 5) Adres dostawy: Uniwersytet Śląski w Katowicach, Dział Zarządzania Dostawami, ul. Bankowa 14, 40-007 Katowice; 6) Wymagany minimalny termin gwarancji: 36 m-cy.
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego CZĘŚĆ E
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia, w zakresie części E jest dostawa Notebooka ( 1 szt.) 2) Zakres zamówienia obejmuje: dostarczenie sprzętu wraz z rozładunkiem, wniesieniem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego. Wykonawca jest zobowiązany zapewnić bezpłatny serwis gwarancyjny sprzętu. 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2E do SWZ; 4) Termin realizacji zamówienia: do 9 dni od daty zawarcia umowy; 5) Adres dostawy: Uniwersytet Śląski w Katowicach, Dział Zarządzania Dostawami, ul. Bankowa 14, 40-007 Katowice; 6) Wymagany minimalny termin gwarancji: 36 m-cy.