See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Staszów w roku 2024” - postępowanie nr 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 561743-2023
Interne Kennung: SA.270.99.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający w dniu 18.09.2023 r. opublikował w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej wstępne ogłoszenie informacyjne o planowanych w okresie najbliższych 12 miesięcy zamówieniach na usługi leśne. Ogłoszenie zawierało wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie, w jakim były one dostępne w chwili jego publikacji oraz zostało przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. W związku z tym Zamawiający działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1) PZP wyznaczał terminu składania krótszy niż 35 dni od dnia przekazania ogłoszenia Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, lecz nie krótszego niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I Leśnictwa Golejów, Strużki
Beschreibung: GOLEJÓW Pozyskanie i zrywka - 8 784 m3 Sadzenie wielolatek z odkrytym systemem korzeniowym TSZT 117,80 Sadzenie sadzonek z zakrytym systemem korzeniowym TSZT 26,40 Dowóz sadzonek TSZT 144,20 Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności I i II HA 50,32 Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności III i IV HA 26,63 Czyszczenia wczesne HA 4,70 Czyszczenia późne HA 16,57 Zabezpieczenie upraw przed zwierzyną przy użyciu repelentów HA 37,92 Badanie zapędraczenia gleby - dół o objętości 0,5 m3 SZT 300,00 Próbne poszukiwania owadów w ściółce SZT 5,00 Demontaż (likwidacja) ogrodzeń HM 8,92 Naprawa (konserwacja) ogrodzeń upraw leśnych H 200,00 Spalanie gałęzi ułożonych w stosy M3P 50,00 Wynoszenie i układanie pozostałości w stosy niewymiarowe M3P 50,00 Wywieszanie nowych budek lęgowych i schronów dla nietoperzy SZT 20,00 Czyszczenie budek lęgowych i schronów dla nietoperzy SZT 60,00 Prace wykonywane ręcznie przy dogaszaniu i dozorowaniu pożarzysk H 48,00 Prace wykonywane ręcznie H 484,00 Prace wykonywane ręcznie z użyciem pilarki H 20,00 Prace godzinowe ręczne z urządzeniem H 46,00 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 175,00 STRUŻKI Pozyskanie i zrywka drewna - 6 740 m3 Sadzenie wielolatek z odkrytym systemem korzeniowym TSZT 1,55 Sadzenie sadzonek z zakrytym systemem korzeniowym TSZT 38,25 Dowóz sadzonek TSZT 39,80 Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności III i IV HA 23,90 Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności V i VI HA 45,09 Czyszczenia wczesne HA 0,45 Czyszczenia późne HA 17,65 Zabezpieczenie upraw przed zwierzyną przy użyciu repelentów HA 8,93 Badanie zapędraczenia gleby - dół o objętości 0,5 m3 SZT 160,00 Próbne poszukiwania owadów w ściółce SZT 4,00 Demontaż (likwidacja) ogrodzeń HM 11,72 Naprawa (konserwacja) ogrodzeń upraw leśnych H 200,00 Spalanie gałęzi ułożonych w stosy M3P 50,00 Wynoszenie i układanie pozostałości w stosy niewymiarowe M3P 50,00 Czyszczenie budek lęgowych i schronów dla nietoperzy SZT 56,00 Odnowienie bruzdy na pasach przeciwpożarowych KMTR 1,20 Porządkowanie terenów na pasach przeciwpożarowych HA 4,00 Prace wykonywane ręcznie przy dogaszaniu i dozorowaniu pożarzysk H 20,00 Prace wykonywane ręcznie H 714,00 Prace wykonywane ręcznie z użyciem pilarki H 56,00 Prace godzinowe ręczne z urządzeniem H 90,00 Prace godzinowe wykonane ręcznie H 155,00 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 167,00 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 29,00
Interne Kennung: Pakiet nr I Leśnictwa Golejów, Strużki
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 3.6. W stosunku do każdego Pakietu Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie będzie przekraczała 30 % Wynagrodzenia z dnia zawarcia Umowy, zgodnie z §11 ust. 1 wzoru umowy stanowiącego Załącznik nr 12 do SWZ. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji w przypadku: (1) wystąpienia konieczności zwiększenia zakresu rzeczowego usług stanowiących przedmiot zamówienia w następstwie przyczyn przyrodniczych, klimatycznych, atmosferycznych bądź związanych z prawidłowym prowadzeniem gospodarki leśnej, (2) zmian na rynku sprzedaży drewna lub powierzenia Zamawiającemu nowych zadań gospodarczych lub publicznych, (3) powierzania Wykonawcy prac stanowiących wykonawstwo zastępcze w stosunku do prac realizowanych przez innego wykonawcę (na Obszarze Realizacji Pakietu).
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr II Leśnictwa Wiśniówka, Szczeka, Pliskowola
Beschreibung: WIŚNIÓWKA Pozyskanie i zrywka drewna 4 895 m3 Sadzenie wielolatek z odkrytym systemem korzeniowym TSZT 14,70 Dowóz sadzonek TSZT 14,70 Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności I i II HA 73,30 Czyszczenia wczesne HA 6,05 Czyszczenia późne HA 42,10 Zabezpieczenie upraw przed zwierzyną przy użyciu repelentów HA 11,94 Wykładanie pułapek na ryjkowce - dołki chwytne, wałki itp. SZT 128,00 Badanie zapędraczenia gleby - dół o objętości 0,5 m3 SZT 170,00 Próbne poszukiwania owadów w ściółce SZT 5,00 Demontaż (likwidacja) ogrodzeń HM 23,66 Naprawa (konserwacja) ogrodzeń upraw leśnych H 200,00 Spalanie gałęzi ułożonych w stosy M3P 65,00 Wynoszenie i układanie pozostałości w stosy niewymiarowe M3P 65,00 Wywieszanie nowych budek lęgowych i schronów dla nietoperzy SZT 20,00 Czyszczenie budek lęgowych i schronów dla nietoperzy SZT 180,00 Kontrola i utrzymanie pułapek w sprawności, wybieranie i usuwanie ryjkowców SZT 640,00 Prace wykonywane ręcznie przy dogaszaniu i dozorowaniu pożarzysk H 10,00 Prace wykonywane ręcznie H 427,00 Prace wykonywane ręcznie z użyciem pilarki H 30,00 Prace godzinowe ręczne z urządzeniem H 40,00 Prace godzinowe wykonane ręcznie H 20,00 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 206,00 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 10,00 SZCZEKA Pozyskanie i zrywka drewna 8 643 m3 Sadzenie wielolatek z odkrytym systemem korzeniowym TSZT 8,70 Sadzenie jednolatek i wielolatek w poprawkach i uzupełnieniach TSZT 4,90 Sadzenie sadzonek z zakrytym systemem korzeniowym TSZT 48,90 Sadzenie sadzonek z zakrytym systemem korzeniowym w poprawkach i uzupełnieniach TSZT 4,20 Dowóz sadzonek TSZT 66,70 Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności I i II HA 41,61 Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności III i IV HA 62,16 Czyszczenia wczesne HA 27,49 Czyszczenia późne HA 25,31 Zabezpieczenie upraw przed zwierzyną przy użyciu repelentów HA 22,89 Badanie zapędraczenia gleby - dół o objętości 0,5 m3 SZT 100,00 Próbne poszukiwania owadów w ściółce SZT 4,00 Demontaż (likwidacja) ogrodzeń HM 35,81 Naprawa (konserwacja) ogrodzeń upraw leśnych H 200,00 Spalanie gałęzi ułożonych w stosy M3P 40,00 Wynoszenie i układanie pozostałości w stosy niewymiarowe M3P 40,00 Wywieszanie nowych budek lęgowych i schronów dla nietoperzy SZT 10,00 Czyszczenie budek lęgowych i schronów dla nietoperzy SZT 50,00 Prace wykonywane ręcznie przy dogaszaniu i dozorowaniu pożarzysk H 24,00 Prace wykonywane ręcznie H 212,00 Prace wykonywane ręcznie z użyciem pilarki H 30,00 Prace godzinowe ręczne z urządzeniem H 70,00 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 214,00 PLISKOWOLA Pozyskanie i zrywka drewna 4 409 m3 Sadzenie sadzonek z zakrytym systemem korzeniowym TSZT 11,50 Dowóz sadzonek TSZT 7,05 Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności I i II HA 2,13 Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności III i IV HA 35,37 Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności V i VI HA 1,60 Czyszczenia późne HA 19,35 Zabezpieczenie upraw przed zwierzyną przy użyciu repelentów HA 3,21 Wykładanie pułapek na ryjkowce - dołki chwytne, wałki itp. SZT 120,00 Próbne poszukiwania owadów w ściółce SZT 4,00 Naprawa (konserwacja) ogrodzeń upraw leśnych H 150,00 Spalanie gałęzi ułożonych w stosy M3P 80,00 Wynoszenie i układanie pozostałości w stosy niewymiarowe M3P 80,00 Wywieszanie nowych budek lęgowych i schronów dla nietoperzy SZT 10,00 Czyszczenie budek lęgowych i schronów dla nietoperzy SZT 25,00 Kontrola i utrzymanie pułapek w sprawności, wybieranie i usuwanie ryjkowców SZT 720,00 Prace wykonywane ręcznie przy dogaszaniu i dozorowaniu pożarzysk H 20,00 Prace wykonywane ręcznie H 480,00 Prace wykonywane ręcznie z użyciem pilarki H 20,00 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 255,00
Interne Kennung: Pakiet nr II Leśnictwa Wiśniówka, Szczeka, Pliskowola
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr III Leśnictwa Sichów, Łubnice
Beschreibung: SICHÓW Pozyskanie i zrywka drewna 9 438 m3 Sadzenie wielolatek z odkrytym systemem korzeniowym TSZT 46,90 Sadzenie jednolatek i wielolatek w poprawkach i uzupełnieniach TSZT 2,80 Sadzenie sadzonek z zakrytym systemem korzeniowym TSZT 37,30 Sadzenie sadzonek z zakrytym systemem korzeniowym w poprawkach i uzupełnieniach TSZT 12,90 Dowóz sadzonek TSZT 99,90 Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności I i II HA 0,93 Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności III i IV HA 38,14 Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności V i VI HA 59,83 Czyszczenia wczesne HA 4,10 Czyszczenia późne HA 32,25 Zabezpieczenie upraw przed zwierzyną przy użyciu repelentów HA 32,75 Wykładanie pułapek na ryjkowce - dołki chwytne, wałki itp. SZT 300,00 Próbne poszukiwania owadów w ściółce SZT 6,00 Demontaż (likwidacja) ogrodzeń HM 49,06 Naprawa (konserwacja) ogrodzeń upraw leśnych H 400,00 Spalanie gałęzi ułożonych w stosy M3P 65,00 Wynoszenie i układanie pozostałości w stosy niewymiarowe M3P 65,00 Czyszczenie budek lęgowych i schronów dla nietoperzy SZT 21,00 Kontrola i utrzymanie pułapek w sprawności, wybieranie i usuwanie ryjkowców SZT 1 500,00 Prace wykonywane ręcznie przy dogaszaniu i dozorowaniu pożarzysk H 40,00 Prace wykonywane ręcznie H 296,00 Prace wykonywane ręcznie z użyciem pilarki H 30,00 Prace godzinowe ręczne z urządzeniem H 40,00 Prace godzinowe wykonane ręcznie H 50,00 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 97,00 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 10,00 ŁUBNICE Pozyskanie i zrywka drewna 6 845 m3 Sadzenie wielolatek z odkrytym systemem korzeniowym TSZT 18,40 Sadzenie sadzonek z zakrytym systemem korzeniowym TSZT 32,85 Dowóz sadzonek TSZT 48,85 Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności I i II HA 6,52 Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności III i IV HA 21,12 Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności V i VI HA 28,83 Czyszczenia wczesne HA 3,15 Czyszczenia późne HA 26,54 Zabezpieczenie upraw przed zwierzyną przy użyciu repelentów HA 11,02 Wykładanie pułapek na ryjkowce - dołki chwytne, wałki itp. SZT 150,00 Próbne poszukiwania owadów w ściółce SZT 4,00 Demontaż (likwidacja) ogrodzeń HM 24,91 Naprawa (konserwacja) ogrodzeń upraw leśnych H 200,00 Spalanie gałęzi ułożonych w stosy M3P 65,00 Wynoszenie i układanie pozostałości w stosy niewymiarowe M3P 65,00 Wywieszanie nowych budek lęgowych i schronów dla nietoperzy SZT 10,00 Czyszczenie budek lęgowych i schronów dla nietoperzy SZT 20,00 Kontrola i utrzymanie pułapek w sprawności, wybieranie i usuwanie ryjkowców SZT 750,00 Prace wykonywane ręcznie przy dogaszaniu i dozorowaniu pożarzysk H 24,00 Prace wykonywane ręcznie H 358,00 Prace wykonywane ręcznie z użyciem pilarki H 40,00 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 297,00
Interne Kennung: Pakiet nr III Leśnictwa Sichów, Łubnice
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr IV Leśnictwa Żyznów, Malkowice
Beschreibung: ŻYZNÓW Pozyskanie i zrywka drewna 4 615 m3 Zdarcie pokrywy na talerzach 40 cm x 40 cm TSZT 12,35 Sadzenie wielolatek z odkrytym systemem korzeniowym TSZT 25,00 Sadzenie jednolatek i wielolatek w poprawkach i uzupełnieniach TSZT 12,35 Dowóz sadzonek TSZT 37,33 Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności III i IV HA 0,90 Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności V i VI HA 51,44 Czyszczenia wczesne HA 9,14 Czyszczenia późne HA 49,49 Zabezpieczenie upraw przed zwierzyną przy użyciu repelentów HA 27,53 Próbne poszukiwania owadów w ściółce SZT 1,00 Demontaż (likwidacja) ogrodzeń HM 43,27 Naprawa (konserwacja) ogrodzeń upraw leśnych H 200,00 Spalanie gałęzi ułożonych w stosy M3P 2,00 Wynoszenie i układanie pozostałości w stosy niewymiarowe M3P 2,00 Prace wykonywane ręcznie przy dogaszaniu i dozorowaniu pożarzysk H 10,00 Prace wykonywane ręcznie H 269,00 Prace wykonywane ręcznie z użyciem pilarki H 20,00 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 147,00 MALKOWICE Pozyskanie i zrywka drewna 9 624 m3 Sadzenie 1-latek z odkrytym systemem korzeniowym TSZT 25,55 Sadzenie wielolatek z odkrytym systemem korzeniowym TSZT 12,85 Dowóz sadzonek TSZT 38,40 Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności I i II HA 45,09 Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności III i IV HA 13,27 Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności V i VI HA 2,80 Czyszczenia wczesne HA 6,67 Czyszczenia późne HA 24,98 Zabezpieczenie upraw przed zwierzyną przy użyciu repelentów HA 22,38 Wykładanie pułapek na ryjkowce - dołki chwytne, wałki itp. SZT 1 110,00 Próbne poszukiwania owadów w ściółce SZT 5,00 Demontaż (likwidacja) ogrodzeń HM 7,16 Naprawa (konserwacja) ogrodzeń upraw leśnych H 200,00 Spalanie gałęzi ułożonych w stosy M3P 65,00 Wynoszenie i układanie pozostałości w stosy niewymiarowe M3P 65,00 Wywieszanie nowych budek lęgowych i schronów dla nietoperzy SZT 10,00 Czyszczenie budek lęgowych i schronów dla nietoperzy SZT 164,00 Kontrola i utrzymanie pułapek w sprawności, wybieranie i usuwanie ryjkowców SZT 9 600,00 Prace wykonywane ręcznie przy dogaszaniu i dozorowaniu pożarzysk H 10,00 Prace wykonywane ręcznie H 146,00 Prace wykonywane ręcznie z użyciem pilarki H 10,00 Prace godzinowe ręczne z urządzeniem H 15,00 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 154,00
Interne Kennung: Pakiet nr IV Leśnictwa Żyznów, Malkowice
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr V Leśnictwa Smerdyna, Bukowa
Beschreibung: SMERDYNA Pozyskanie i zrywka drewna 9 628 m3 Zdarcie pokrywy na talerzach 60 cm x 60 cm TSZT 3,84 Przekopanie gleby na talerzach w miejscu sadzenia TSZT 3,84 Sadzenie wielolatek z odkrytym systemem korzeniowym TSZT 77,90 Sadzenie jednolatek i wielolatek w poprawkach i uzupełnieniach TSZT 4,10 Dowóz sadzonek TSZT 82,70 Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności I i II HA 91,29 Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności III i IV HA 13,62 Czyszczenia wczesne HA 11,63 Czyszczenia późne HA 37,55 Zabezpieczenie upraw przed zwierzyną przy użyciu repelentów HA 54,84 Wykładanie pułapek na ryjkowce - dołki chwytne, wałki itp. SZT 465,00 Badanie zapędraczenia gleby - dół o objętości 0,5 m3 SZT 9,00 Próbne poszukiwania owadów w ściółce SZT 5,00 Demontaż (likwidacja) ogrodzeń HM 47,18 Naprawa (konserwacja) ogrodzeń upraw leśnych H 180,00 Spalanie gałęzi ułożonych w stosy M3P 90,00 Wynoszenie i układanie pozostałości w stosy niewymiarowe M3P 90,00 Czyszczenie budek lęgowych i schronów dla nietoperzy SZT 85,00 Kontrola i utrzymanie pułapek w sprawności, wybieranie i usuwanie ryjkowców SZT 2 880,00 Prace wykonywane ręcznie przy dogaszaniu i dozorowaniu pożarzysk H 20,00 Prace wykonywane ręcznie H 332,00 Prace wykonywane ręcznie z użyciem pilarki H 40,00 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 183,00 BUKOWA Pozyskanie i zrywka drewna 6 813 m3 Sadzenie 1-latek z odkrytym systemem korzeniowym TSZT 99,85 500,26 Sadzenie wielolatek z odkrytym systemem korzeniowym TSZT 40,20 1 127,89 Sadzenie jednolatek i wielolatek w poprawkach i uzupełnieniach TSZT 7,60 1 201,51 Dowóz sadzonek TSZT 140,05 18,87 Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności I i II HA 56,38 1 310,65 Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności III i IV HA 22,55 1 891,42 Czyszczenia wczesne HA 16,81 1 573,81 Czyszczenia późne HA 13,90 1 267,51 Zabezpieczenie upraw przed zwierzyną przy użyciu repelentów HA 11,98 904,92 Wykładanie pułapek na ryjkowce - dołki chwytne, wałki itp. SZT 717,00 8,48 Próbne poszukiwania owadów w ściółce SZT 5,00 189,40 Demontaż (likwidacja) ogrodzeń HM 20,77 337,34 Naprawa (konserwacja) ogrodzeń upraw leśnych H 200,00 51,80 Spalanie gałęzi ułożonych w stosy M3P 30,00 4,95 Wynoszenie i układanie pozostałości w stosy niewymiarowe M3P 30,00 22,55 Wywieszanie nowych budek lęgowych i schronów dla nietoperzy SZT 10,00 27,50 Czyszczenie budek lęgowych i schronów dla nietoperzy SZT 80,00 27,50 Kontrola i utrzymanie pułapek w sprawności, wybieranie i usuwanie ryjkowców SZT 9 765,00 4,16 Prace wykonywane ręcznie przy dogaszaniu i dozorowaniu pożarzysk H 10,00 50,00 Prace wykonywane ręcznie H 284,00 50,00 Prace wykonywane ręcznie z użyciem pilarki H 30,00 60,00 Prace godzinowe ręczne z urządzeniem H 77,00 60,00 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 127,00 120,00
Interne Kennung: Pakiet nr V Leśnictwa Smerdyna, Bukowa
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr VI Leśnictwa Zawidza, Przyjmy, Mokre
Beschreibung: ZAWIDZA Pozyskanie i zrywka drewna 8 742 m3 Zdarcie pokrywy na talerzach 60 cm x 60 cm TSZT 14,45 Sadzenie 1-latek z odkrytym systemem korzeniowym TSZT 4,6 Sadzenie wielolatek z odkrytym systemem korzeniowym TSZT 67,05 Sadzenie jednolatek i wielolatek w poprawkach i uzupełnieniach TSZT 10,1 Dowóz sadzonek TSZT 81,75 Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności I i II HA 1 Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności III i IV HA 19,69 Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności V i VI HA 33,23 Czyszczenia późne HA 22,15 Zabezpieczenie upraw przed zwierzyną przy użyciu repelentów HA 24,69 Wykładanie pułapek na ryjkowce - dołki chwytne, wałki itp. SZT 128 Próbne poszukiwania owadów w ściółce SZT 3 Demontaż ogrodzeń HM 23,62 Naprawa ogrodzeń upraw leśnych H 200 Spalanie gałęzi ułożonych w stosy M3P 65 Wynoszenie i układanie pozostałości w stosy niewymiarowe M3P 65 Wywieszanie nowych budek lęgowych i schronów dla nietoperzy SZT 10 Czyszczenie budek lęgowych i schronów dla nietoperzy SZT 64 Kontrola i utrzymanie pułapek w sprawności, wybieranie i usuwanie ryjkowców SZT 780 Odnowienie bruzdy na pasach przeciwpożarowych KMTR 2,5 Prace wykonywane ręcznie przy dogaszaniu i dozorowaniu pożarzysk H 10 Prace wykonywane ręcznie H 410 Prace wykonywane ręcznie z użyciem pilarki H 30 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 183 PRZYJMY Pozyskanie i zrywka drewna 7 356,00 m3 Sadzenie wielolatek z odkrytym systemem korzeniowym TSZT 25,6 Sadzenie jednolatek i wielolatek w poprawkach i uzupełnieniach TSZT 1,9 Sadzenie sadzonek z zakrytym systemem korzeniowym TSZT 52,1 Dowóz sadzonek TSZT 79,6 Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności I i II HA 3,06 Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności III i IV HA 28,26 Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności V i VI HA 11,53 Czyszczenia wczesne HA 13,23 Czyszczenia późne HA 38,69 Zabezpieczenie upraw przed zwierzyną przy użyciu repelentów HA 26,75 Wykładanie pułapek na ryjkowce - dołki chwytne, wałki itp. SZT 550 Próbne poszukiwania owadów w ściółce SZT 2 Naprawa ogrodzeń upraw leśnych H 100 Spalanie gałęzi ułożonych w stosy M3P 65 Wynoszenie i układanie pozostałości w stosy niewymiarowe M3P 65 Kontrola i utrzymanie pułapek w sprawności, wybieranie i usuwanie ryjkowców SZT 3 750 Prace wykonywane ręcznie przy dogaszaniu i dozorowaniu pożarzysk H 10 Prace wykonywane ręcznie H 562 Prace wykonywane ręcznie z użyciem pilarki H 20 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 83 MOKRE Pozyskanie i zrywka drewna 6 085 m3 Sadzenie wielolatek z odkrytym systemem korzeniowym TSZT 16,4 Sadzenie sadzonek z zakrytym systemem korzeniowym TSZT 68,6 Dowóz sadzonek TSZT 85 Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności I i II HA 6,61 Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności III i IV HA 41,73 Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności V i VI HA 2,36 Czyszczenia późne HA 15,65 Zabezpieczenie upraw przed zwierzyną przy użyciu repelentów HA 28,75 Wykładanie pułapek na ryjkowce - dołki chwytne, wałki itp. SZT 510 Próbne poszukiwania owadów w ściółce SZT 2 Demontaż ogrodzeń HM 20,65 Naprawa ogrodzeń upraw leśnych H 170 Spalanie gałęzi ułożonych w stosy M3P 200 Wynoszenie i układanie pozostałości w stosy niewymiarowe M3P 200 Wywieszanie nowych budek lęgowych i schronów dla nietoperzy SZT 20 Czyszczenie budek lęgowych i schronów dla nietoperzy SZT 90 Kontrola i utrzymanie pułapek w sprawności, wybieranie i usuwanie ryjkowców SZT 5 100 Porządkowanie terenów na pasach przeciwpożarowych HA 2,93 Prace wykonywane ręcznie przy dogaszaniu i dozorowaniu pożarzysk H 20 Prace wykonywane ręcznie H 310 Prace wykonywane ręcznie z użyciem pilarki H 60 Prace godzinowe ręczne z urządzeniem H 40 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 196
Interne Kennung: Pakiet nr VI Leśnictwa Zawidza, Przyjmy, Mokre
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr IX mechaniczne: przygotowanie gleby i melioracje agrotechniczne
Beschreibung: Rozdrabnianie pozostałości drzewnych na całej powierzchni bez mieszania z glebą HA 192,32 Mechaniczne rozdrabnianie stojących drzewek na pożarzyskach i przepadłych uprawach HA 1,12 Wyorywanie bruzd pługiem leśnym na powierzchni pow. 0,50 ha KMTR 394,73 Wyorywanie bruzd pługiem leśnym na pow. do 0,50 ha (np. gniazda) KMTR 1,46 Wyorywanie bruzd pługiem leśnym pod okapem KMTR 31,02 Wyorywanie bruzd pługiem leśnym z pogłębiaczem na powierzchni pow. 0,5 ha KMTR 68,20 Wyorywanie bruzd pługiem leśnym z pogłębiaczem na pow. do 0,5 ha (np. gniazda) KMTR 59,00 Przygotowanie gleby pługiem aktywnym z pogłębiaczem KMTR 461,95 Przygotowanie gleby pługiem aktywnym bez pogłębienia KMTR 20,34 Wykonanie rabatowałków pługiem specjalistycznym 1-odkładnicowym KMTR 239,77
Interne Kennung: Pakiet nr IX mechaniczne: przygotowanie gleby i melioracje agrotechniczne
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft