2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leerlingmeubilair OOW
Beschreibung: Openbaar Onderwijs Westerwolde (OOW) wenst via een Europese aanbesteding leerlingmeubilair aan te schaffen voor haar basisscholen. Het betreft meubilair voor onderwijsruimten, teamruimten en algemene ruimtes, met bijzondere aandacht voor het leerplein als multifunctionele casusruimte.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0000