724982-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Straßentransport/-beförderung – Dodávky prodejního sortimentu služby ČD minibar
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky prodejního sortimentu služby ČD minibar
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou průběžné a opakované dodávky prodejního sortimentu (balené nápoje, cukrovinky, suroviny pro přípravu teplých nápojů, spotřební materiál jako jsou kelímky a víčka) pro následný prodej na vlacích v rámci produktu ČD Minibar zajišťovaný ve vlacích osobní dopravy. Prodej je zajišťován v režii Českých drah, a s.
Interne KennungVZ0131976
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
LosLOT-0002
Optionen
Beschreibung der Optionenmožnost uplatnění opce na prodloužení doby trvání Dohody jedenkrát o 24 měsíců