See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa wiertnic dołowych dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wiertnic dołowych dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.
Vorherige Bekanntmachung: 529702-2025
Interne Kennung: PZP/TWD/06361/2025/172/P/AD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43130000 Bohrvorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 zamówienia - Dostawa wiertnic typu MDR 03-06/M wraz z osprzętem dla ZG Sobieski
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wiertnic typu MDR 03-06/M wraz z osprzętem dla ZG Sobieski.
Interne Kennung: Zamówienie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 zamówienia - Dostawa wiertnic typu MDR 06A wraz z osprzętem dla ZG Janina
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wiertnic typu MDR 06A wraz z osprzętem dla ZG Janina.
Interne Kennung: Zamówienie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 zamówienia - Dostawa wiertni typu WD-06H, WD-02H wraz z osprzętem dla ZG Brzeszcze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wiertni typu WD-06H, WD-02H wraz z osprzętem dla ZG Brzeszcze.
Interne Kennung: Zamówienie nr 3