Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De verzekeringsovereenkomst dient in te gaan op 1 maart 2024 (geplande ingangsdatum) en een looptijd van drie (3) jaar te hebben, met dien te verstande dat de premie- en contractvervaldatum op 1 januari komt te liggen.
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Groot-Rijnmond (NL33C)
Land: Niederlande