72508-2025 - Ergebnis
Tschechien – Reparatur und Wartung von Stromzählern – Plánované výměny elektroměrů k ověření pro oblasti Brno, Prostějov, Jihlava, Znojmo a Tábor
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPlánované výměny elektroměrů k ověření pro oblasti Brno, Prostějov, Jihlava, Znojmo a Tábor
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je zajištění výměn elektroměrů na odběrných místech distribuční soustavy provozované zadavatelem pro region Prostějov, a to v rámci energetického zařízení do 1 000 V. Přesné vymezení předmětu veřejné zakázky a další požadavky související s jejím plněním, podmínky, specifikace, předpokládané odebírané množství a ostatní údaje jsou detailně specifikovány v návrhu rámcové dohody, která tvoří nedílnou součást zadávací dokumentace, a v jejích přílohách. Prostějov zrušeno
Vorherige Bekanntmachung2124-2020
Interne KennungPlánované výměny elektroměrů k ověření - 5 oblastí (2021-2024)
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensBližší informace v ZD
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50411300 Reparatur und Wartung von Stromzählern
5. Los
LosLOT-0001
Titel1 - Brno
Interne Kennung1 - Brno
LosLOT-0002
Titel4 - Znojmo
Interne Kennung4 - Znojmo
LosLOT-0003
Titel5 - Tábor
Interne Kennung5 - Tábor
LosLOT-0004
Titel3 - Jihlava
Interne Kennung3 - Jihlava