72508-2026 - Wettbewerb
Polen – Müllfahrzeuge – Dostawa śmieciarki jednokomorowej z urządzeniem myjącym
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa śmieciarki jednokomorowej z urządzeniem myjącym
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego pojazdu śmieciarki jednokomorowej z urządzeniem myjącym na potrzeby Zakładu Oczyszczania Miasta Miejskiej Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Oleśnicy. 2. Termin dostawy pojazdu do siedziby Zamawiającego musi nastąpić nie później niż 60 dni od podpisania umowy, przy czym termin dostawy stanowi jedno z kryteriów oceny ofert. 3. Gwarancja na zabudowę i na podwozie minimum 36 m-cy. 4. Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 1 (OPZ) do SWZ oraz w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak