725098-2025 - Wettbewerb
Polen – Server – Dostawa serwerów oraz macierzy dyskowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa serwerów oraz macierzy dyskowych
Beschreibung1. Zamówienie zostało podzielone na 3 części. Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwerów i macierzy dyskowych z w następującym zakresie: a. dostawa 2 sztuk serwerów na potrzeby utrzymania infrastruktury teleinformatycznej systemu ASG-EUPOS wraz z usługą serwisową; b. dostawa 3 sztuk serwerów na potrzeby utrzymania infrastruktury teleinformatycznej systemu SIG wraz z usługą serwisową; c. dostawa 1 szt. macierzy oraz 2 szt serwerów rack na potrzeby utrzymania infrastruktury teleinformatycznej GUGiK wraz z usługą serwisową. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowią odpowiednio: a. Załącznik nr 1a do SWZ; b. Załącznik nr 1b do SWZ; c. Załącznik nr 1c do SWZ.
Interne KennungBDG-ZP.2610.42.2025.GK.DI.BDG
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający wyznacza skrócony termin składania ofert na podst. art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp. Szczegółowe uzasadnienie znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia Rozdział III, ust. 1 pkt 17.
Zentrale Elemente des Verfahrens1. W niniejszym postępowaniu Zamawiający: 1) nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp; 2) nie stawia wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp; 3) nie stawia wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp; 4) nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp; 5) nie przewiduje zawarcia umowy ramowej; 6) nie przewiduje zwrotu kosztów udziału Wykonawców w postępowaniu; 7) nie wymaga przeprowadzenia przez Wykonawcę wizji lokalnej lub sprawdzenia dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy Pzp; 8) nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej; 9) będzie prowadził rozliczenia z Wykonawcami wyłącznie w walucie polskiej (PLN); 10) przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert zgodnie z art. 139 ustawy Pzp; 11) nie przewiduje zastosowania prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp; 12) nie przewiduje możliwości udzielania zaliczek; 13) nie ustanawia obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań, o którym mowa odpowiednio w art. 60 i art. 121 ustawy Pzp; 14) Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na 1, 2 lub 3 dowolnie wybrane część postępowania; 15) nie dopuszcza składania ofert wariantowych; 16) prowadzi procedurę postępowania w języku polskim; 17) Zamawiający wyznacza skrócony termin składania ofert na podst. art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp; 18) zgodnie z art. 257 ustawy Pzp Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 2. Ilekroć w SWZ jest mowa o: - dokumencie elektronicznym – należy przez to rozumieć każdą treść przechowywaną w postaci elektronicznej; - elektronicznej kopii – należy przez to rozumieć dokument elektroniczny opatrzony kwalifikowanym podpisem elektronicznym, będący kopią elektroniczną treści zapisanej w postaci papierowej, umożliwiający zapoznanie się z tą treścią i jej zrozumienie, bez konieczności bezpośredniego dostępu do oryginału; - kwalifikowanym podpisie elektronicznym – należy przez to rozumieć podpis elektroniczny wystawiony przez dostawcę kwalifikowanej usługi zaufania, będącym podmiotem świadczącym usługi certyfikacyjne, spełniającym wymogi bezpieczeństwa określone w ustawie z dnia 5 września 2016 r. o usługach zaufania oraz identyfikacji elektronicznej (tj. Dz. U. z 2021 r. poz. 1797, z 2023 r. poz. 1234). Zgodnie z art. 3 pkt 12 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 910/2014 z dnia 23 lipca 2014 r. w sprawie identyfikacji elektronicznej i usług zaufania w odniesieniu do transakcji elektronicznych na rynku wewnętrznym oraz uchylające dyrektywę 1999/93/WE (Dz. Urz. UE L Nr 257, str. 73), podpis kwalifikowany to zaawansowany podpis elektroniczny, który jest składany za pomocą kwalifikowanego urządzenia do składania podpisu elektronicznego i który opiera się na kwalifikowanym certyfikacie podpisu elektronicznego.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48822000 Computerserver, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
5. Los
LosLOT-0002
TitelDostawa serwerów oraz macierzy dyskowych - część nr 1
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 sztuk serwerów rack na potrzeby utrzymania infrastruktury teleinformatycznej systemu ASG-EUPOS wraz z usługą serwisową; 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi Załączniku nr 1a do SWZ.
Interne KennungBDG-ZP.2610.42.2025.GK.DI.BDG część nr 1
Menge2 Stück
LosLOT-0003
TitelDostawa serwerów oraz macierzy dyskowych - część nr 2
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 3 sztuk serwerów na potrzeby utrzymania infrastruktury teleinformatycznej systemu SIG wraz z usługą serwisową; 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi Załączniku nr 1b do SWZ.
Interne KennungBDG-ZP.2610.42.2025.GK.DI.BDG część nr 2
Menge3 Stück
LosLOT-0004
TitelDostawa serwerów oraz macierzy dyskowych - część nr 3
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 szt. macierzy oraz 2 szt. serwerów rack na potrzeby utrzymania infrastruktury teleinformatycznej GUGiK wraz z usługą serwisową; 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi Załączniku nr 1b do SWZ.
Interne KennungBDG-ZP.2610.42.2025.GK.DI.BDG część nr 3