Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43300000 Baugerät
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Option 1: Serviceaftale på 2 år eller 2000 timer. Option 2: Tilkøb af saks til selvsåede træer på tang så de kan læsses i vognen. Option 3: Tilkøb af grøfte skovl (trekantet/profilskovl). Option 4: Tilkøb af blæser, der kan rengøre vejen for f.eks. græsafklip, mens der klippes, bagmonteret.
Erfüllungsort
Stadt: Korsør