2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, położonych na terenie gminy Janów Lubelski”\n
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na odbieraniu, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, położonych na terenie gminy Janów Lubelski oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Szacowana ilość odpadów komunalnych wynosi – 4 500 Mg Podane ilości odpadów komunalnych, tj. 4 500 Mg mają na celu umożliwienie Wykonawcy przygotowania oferty. Rzeczywiste ilości odebranych odpadów mogą ulec zmniejszeniu lub zwiększeniu o maksymalnie 10%. Rozliczenia między Zamawiającym a Wykonawcą będą odbywały się w oparciu o ilości faktycznie odebranych odpadów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku Nr 1 (OPZ) do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, położonych na terenie gminy Janów Lubelski