See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odrzwi obudowy chodnikowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych – nr grupy 281-3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odrzwi obudowy chodnikowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych – nr grupy 281-3. Przedmiot zamówienia został podzielony na zadania. Rodzaj i ilości zadań szczegółowo określono w Formularzu Ofertowym, który stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 355936-2025
Interne Kennung: 702501372
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44212320 Diverse Konstruktionen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - Dostawa odrzwi obudowy chodnikowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 281-3
Beschreibung: Materiał wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Dostawa odrzwi obudowy chodnikowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 281-3
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 - Dostawa odrzwi obudowy chodnikowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 281-3
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 - Dostawa odrzwi obudowy chodnikowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 281-3
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 - Dostawa odrzwi obudowy chodnikowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 281-3
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 - Dostawa odrzwi obudowy chodnikowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 281-3
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7 - Dostawa odrzwi obudowy chodnikowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 281-3
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8 - Dostawa odrzwi obudowy chodnikowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 281-3
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9 - Dostawa odrzwi obudowy chodnikowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 281-3
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10 - Dostawa odrzwi obudowy chodnikowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 281-3
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11 - Dostawa odrzwi obudowy chodnikowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 281-3
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12 - Dostawa odrzwi obudowy chodnikowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 281-3
Interne Kennung: Zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13 - Dostawa odrzwi obudowy chodnikowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 281-3
Interne Kennung: Zadanie nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 14 - Dostawa odrzwi obudowy chodnikowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 281-3
Interne Kennung: Zadanie nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 15 - Dostawa odrzwi obudowy chodnikowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 281-3
Interne Kennung: Zadanie nr 15