2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wdrożenie systemów informatycznych do obsługi pacjentów onkologicznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest "Dostawa i wdrożenie systemów informatycznych do obsługi pacjentów onkologicznych". 2. Zamówienie jest realizowane w ramach dofinansowana ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”, numer umowy o dofinansowanie: KPOD.07.02-IP.10-0202/24/KPO/908/2025/205, tytuł projektu: Modernizacja oraz wyposażenie w wysokiej klasy sprzęt medyczny (diagnostyczny i zabiegowy) zespołu klinik, oddziałów i pracowni Szpitala Klinicznego MSWiA z Warmińsko - Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie jako realizacja strategii Krajowej Sieci Onkologicznej oraz ze środków Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. 3. Przedmiot niniejszego zamówienia został podzielony na cztery części: 1) Część 1 - Dostawa i wdrożenie systemu podpisu cyfrowego dokumentacji medycznej przez pacjentów ; 2) Część 2 - Dostawa i wdrożenie systemu cyfryzacji dokumentacji pacjenta, 3) Część 3 - Zakup licencji oprogramowania i systemu IT wraz niezbędnym sprzętem, 4) Część 4 - Dostawa i wdrożenie systemu kolejkowego do obsługi pacjenta onkologicznego. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych zawarto: 1) w zakresie Części 1 załącznik nr 1 do SWZ, 2) w zakresie Część 2 załącznik nr 2 do SWZ, 3) w zakresie Część 3 załącznik nr 3 do SWZ, 4) w zakresie Część 4 załącznik nr 4 do SWZ. 5. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawarto dla poszczególnych Części w projektowanych postanowieniach umowy.
Interne Kennung: ZPZ-81/12/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający skrócił termin składania ofert podstawie art. 138 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych, ponieważ postępowanie w całości odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30144200 Kartenautomaten, 30231310 Flachbildschirme, 72611000 Technische Computerunterstützung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72268000 Bereitstellung von Software, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72263000 Software-Implementierung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 80511000 Ausbildung des Personals, 30213200 Tablettcomputer, 30232000 Peripheriegeräte, 30232000 Peripheriegeräte, 72317000 Datenspeicherung, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa i wdrożenie systemu podpisu cyfrowego dokumentacji medycznej przez pacjentów
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest "Dostawa i wdrożenie systemów informatycznych do obsługi pacjentów onkologicznych". 2. Zamówienie jest realizowane w ramach dofinansowana ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”, numer umowy o dofinansowanie: KPOD.07.02-IP.10-0202/24/KPO/908/2025/205, tytuł projektu: Modernizacja oraz wyposażenie w wysokiej klasy sprzęt medyczny (diagnostyczny i zabiegowy) zespołu klinik, oddziałów i pracowni Szpitala Klinicznego MSWiA z Warmińsko - Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie jako realizacja strategii Krajowej Sieci Onkologicznej oraz ze środków Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. 3. Przedmiot niniejszego zamówienia został podzielony na cztery części: 1) Część 1 - Dostawa i wdrożenie systemu podpisu cyfrowego dokumentacji medycznej przez pacjentów ; 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych zawarto: 1) w zakresie Części 1 załącznik nr 1 do SWZ, 5. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawarto dla poszczególnych Części w projektowanych postanowieniach umowy.
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72263000 Software-Implementierung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 80511000 Ausbildung des Personals, 30213200 Tablettcomputer, 30232000 Peripheriegeräte
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa i wdrożenie systemu cyfryzacji dokumentacji pacjenta
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest "Dostawa i wdrożenie systemów informatycznych do obsługi pacjentów onkologicznych". 2. Zamówienie jest realizowane w ramach dofinansowana ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”, numer umowy o dofinansowanie: KPOD.07.02-IP.10-0202/24/KPO/908/2025/205, tytuł projektu: Modernizacja oraz wyposażenie w wysokiej klasy sprzęt medyczny (diagnostyczny i zabiegowy) zespołu klinik, oddziałów i pracowni Szpitala Klinicznego MSWiA z Warmińsko - Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie jako realizacja strategii Krajowej Sieci Onkologicznej oraz ze środków Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. 3. Przedmiot niniejszego zamówienia został podzielony na cztery części: 2) Część 2 - Dostawa i wdrożenie systemu cyfryzacji dokumentacji pacjenta, 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych zawarto: 2) w zakresie Część 2 załącznik nr 2 do SWZ, 5. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawarto dla poszczególnych Części w projektowanych postanowieniach umowy.
Interne Kennung: Część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72263000 Software-Implementierung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 80511000 Ausbildung des Personals, 30232000 Peripheriegeräte
Los: LOT-0003
Titel: Zakup licencji oprogramowania i systemu IT wraz niezbędnym sprzętem
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest "Dostawa i wdrożenie systemów informatycznych do obsługi pacjentów onkologicznych". 2. Zamówienie jest realizowane w ramach dofinansowana ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”, numer umowy o dofinansowanie: KPOD.07.02-IP.10-0202/24/KPO/908/2025/205, tytuł projektu: Modernizacja oraz wyposażenie w wysokiej klasy sprzęt medyczny (diagnostyczny i zabiegowy) zespołu klinik, oddziałów i pracowni Szpitala Klinicznego MSWiA z Warmińsko - Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie jako realizacja strategii Krajowej Sieci Onkologicznej oraz ze środków Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. 3. Przedmiot niniejszego zamówienia został podzielony na cztery części: 3) Część 3 - Zakup licencji oprogramowania i systemu IT wraz niezbędnym sprzętem, 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych zawarto: 3) w zakresie Część 3 załącznik nr 3 do SWZ, 5. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawarto dla poszczególnych Części w projektowanych postanowieniach umowy.
Interne Kennung: Część 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72263000 Software-Implementierung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72263000 Software-Implementierung, 80511000 Ausbildung des Personals, 72317000 Datenspeicherung, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa i wdrożenie systemu kolejkowego do obsługi pacjenta onkologicznego
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest "Dostawa i wdrożenie systemów informatycznych do obsługi pacjentów onkologicznych". 2. Zamówienie jest realizowane w ramach dofinansowana ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”, numer umowy o dofinansowanie: KPOD.07.02-IP.10-0202/24/KPO/908/2025/205, tytuł projektu: Modernizacja oraz wyposażenie w wysokiej klasy sprzęt medyczny (diagnostyczny i zabiegowy) zespołu klinik, oddziałów i pracowni Szpitala Klinicznego MSWiA z Warmińsko - Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie jako realizacja strategii Krajowej Sieci Onkologicznej oraz ze środków Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. 3. Przedmiot niniejszego zamówienia został podzielony na cztery części: 4) Część 4 - Dostawa i wdrożenie systemu kolejkowego do obsługi pacjenta onkologicznego. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych zawarto: 4) w zakresie Część 4 załącznik nr 4 do SWZ. 5. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawarto dla poszczególnych Części w projektowanych postanowieniach umowy.
Interne Kennung: Część 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30144200 Kartenautomaten, 30231310 Flachbildschirme, 72611000 Technische Computerunterstützung