2. Verfahren
Verfahren
Titel: Contact Center as a Service (CCaaS) applicatie
Beschreibung: Het Juridisch Loket wenst een overeenkomst te sluiten met één opdrachtnemer voor het voorzien van een werkende en beheerde Contact Center as a Service applicatie (CCaaS applicatie) om alles wat nodig is om telefonische interacties met relaties af te handelen. Hierbij wordt het huidige systeem vervangen, is er sprake van een soepele overgang en kunnen nieuwe functionaliteiten worden toegevoegd. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. Zie de aanbestedingsleidraad voor de geraamde omvang van de opdracht.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72212510 Entwicklung von Kommunikationssoftware
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het Juridisch Loket wenst een overeenkomst te sluiten met één opdrachtnemer voor het voorzien van een werkende en beheerde Contact Center as a Service (CCaaS) applicatie waarbij het huidige systeem wordt vervangen, er sprake is van een soepele overgang en nieuwe functionaliteiten kunnen worden toegevoegd.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48510000 Kommunikationssoftwarepaket, 72212510 Entwicklung von Kommunikationssoftware
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie verlengingen