See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PROJECTEN_Oud-Turnhout, Veldbraeck, aanstelling ontwerper_WIV 2010/1054/02_ID2702
Beschreibung: De opdracht bestaat concreet uit de opmaak van een ontwerp alsook de volledige opvolging en coördinatie van de werken voor 72-tal woningen te oud-Turnhout Veldbraeck - nieuwbouw (huur/koop).
Interne Kennung: PPP0IE-2702/5284/2023-0201
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2023-0201_1