72524-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Lehrmittel – Europese aanbesteding Onderwijs Leerpakket IRIS Christelijke Kindcentra in samenwerking met de Onderwijs Inkoop Groep
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding Onderwijs Leerpakket IRIS Christelijke Kindcentra in samenwerking met de Onderwijs Inkoop Groep
Beschreibung: De aanbesteding heeft betrekking op methodegebonden duurzame gebruiks- en verbruiksmaterialen (leerboeken, handleidingen, werkboeken, toetsboeken e.d.) , methodevervangende software, educatieve software en leerpakketten. €222270
Interne Kennung: OLP.OIGTB2025.01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1 perceel
Beschreibung: De opdracht omvat 1 perceel
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Mogelijkheid om de Raamovereenkomst met 3 keer 1 jaar te verlengen.