2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantsdiensten
Beschreibung: De gemeente wil een overeenkomst afsluiten voor de dienst ‘Accountantscontrole gemeente Opmeer’ voor de boekjaren 2024 en 2025, met optie tot verlenging bij wederzijdse tevredenheid van twee maal twee jaar. Tot de accountantsdiensten behoren, naast de wettelijke vereiste controles, ook de werkzaamheden die voortvloeien uit de natuurlijke adviesfuncties van de accountant, gerelateerd aan de certificerende functie. De gemeente verwacht van de accountant een goede uitvoering van de wettelijk voorgeschreven controlewerkzaamheden evenals een goede kwalitatieve uitvoering van de adviesfunctie. Er wordt een zodanige betrokkenheid van de accountant bij de gemeentelijke overheid in het algemeen en bij de gemeente Opmeer in het bijzonder verwacht, dat advisering en ondersteuning van het bestuur en de organisatie een toegevoegde waarde voor de gemeente heeft. Onbekend
Interne Kennung: Z-23002952
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Accountantsdienst
Beschreibung: De gemeente wil een overeenkomst afsluiten voor de dienst ‘Accountantscontrole gemeente Opmeer’ voor de boekjaren 2024 en 2025, met optie tot verlenging bij wederzijdse tevredenheid van twee maal twee jaar. Tot de accountantsdiensten behoren, naast de wettelijke vereiste controles, ook de werkzaamheden die voortvloeien uit de natuurlijke adviesfuncties van de accountant, gerelateerd aan de certificerende functie. De gemeente verwacht van de accountant een goede uitvoering van de wettelijk voorgeschreven controlewerkzaamheden evenals een goede kwalitatieve uitvoering van de adviesfunctie. Er wordt een zodanige betrokkenheid van de accountant bij de gemeentelijke overheid in het algemeen en bij de gemeente Opmeer in het bijzonder verwacht, dat advisering en ondersteuning van het bestuur en de organisatie een toegevoegde waarde voor de gemeente heeft. Zie aanbestedingsleidraad hoofdstuk 3.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Andere opties dan de optie van verlenging zijn niet aanwezig.