2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa platformy Huba Danych CeZ w ramach rozbudowy analitycznej hurtowni danych na potrzeby Centrum e-Zdrowia
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest budowa platformy Huba Danych CeZ w ramach rozbudowy analitycznej hurtowni danych na potrzeby Centrum e-Zdrowia, szczegółowo opisanych w Załączniku nr 1 do SWZ. 2. Zamówienie zostało podzielone na 4 części: Część I – Budowa Platformy AI/ML (Sandbox AI/ML); Cześć II - Budowa Środowiska Danych Operacyjnych (ODS) wraz z Komponentem Ładowania i Przetwarzania Danych (ETL/ELT); Cześć III - Budowa Komponentu Platformy Raportowej; Cześć IV – Budowa Komponentu Ładu i Zarządzania Danymi (Data Governance) w całym cyklu życia danych 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia dla części I-IV oraz Załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy dla części I-IV. 4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2.
Vorherige Bekanntmachung: 520801-2025
Interne Kennung: ZPRZ.270.193.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin składania ofert skrócony na podstawie art. 138 ust. 2 pkt.1 opublikowano wstępne ogłoszenie o którym mowa w art. 89 ustawy Pzp. Ogłoszenie nr 520801-2025 z dnia 08.08.2025 r.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Budowa Platformy AI/ML (Sandbox AI/ML)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest budowa Platformy AI/ML (Sandbox AI/ML)
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: Budowa Środowiska Danych Operacyjnych (ODS) wraz z Komponentem Ładowania i Przetwarzania Danych (ETL/ELT)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest budowa Środowiska Danych Operacyjnych (ODS) wraz z Komponentem Ładowania i Przetwarzania Danych (ETL/ELT)
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Titel: Budowa Komponentu Platformy Raportowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest budowa Komponentu Platformy Raportowej
Interne Kennung: część III
Los: LOT-0004
Titel: Budowa Komponentu Ładu i Zarządzania Danymi (Data Governance) w całym cyklu życia danych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest budowa Komponentu Ładu i Zarządzania Danymi (Data Governance) w całym cyklu życia danych
Interne Kennung: część IV