2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa akcesoriów komputerowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa akcesoriów komputerowych 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 5 do swz – opis przedmiotu zamówienia. 3. Wykonawca zobowiązany będzie do udzielenia co najmniej 24 miesięcznej gwarancji na całość przedmiotu zamówienia, liczonych od dnia podpisania protokołu zdawczo-odbiorczego. 4. Termin realizacji zamówienia wynosi: 14 dni od daty zawarcia umowy.
Interne Kennung: BZP.271.37.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Na ofertę i załączniki do oferty powinny składać się następujące pliki: 1) wypełniony formularz oferty (załącznik 1 do swz), tj. oferta, 2) JEDZ (według załącznika 2 do swz), 3) oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (załącznik 3 do swz), 4) odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru potwierdzające, że osoba działająca w imieniu wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania – o ile ofertę składa osoba prowadząca działalność gospodarczą lub podmiot wpisany do ww. rejestrów; wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia dokumentu, jeżeli zamawiający może go uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile wykonawca wskaże dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów, oraz jeżeli dotyczy 5) pełnomocnictwo do działania w imieniu wykonawcy, jeżeli do reprezentowania wykonawcy wskazano inną osobę niż upoważnioną w dokumencie potwierdzającym umocowanie do reprezentowania wykonawcy, 6) w przypadku składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – dokument potwierdzający ustanowienie pełnomocnika zgodnie z art. 58 ust. 2 ustawy Pzp, Pełnomocnictwo przekazuje się w postaci elektronicznej i opatruje kwalifikowanym podpisem elektronicznym. W przypadku, gdy pełnomocnictwo zostało wystawione w postaci papierowej opatrzone własnoręcznym podpisem, przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu, opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, poświadczającym zgodność cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej. Poświadczenia zgodności cyfrowego odwzorowania z pełnomocnictwem w postaci papierowej, może dokonać mocodawca (osoba/osoby wystawiające pełnomocnictwo). 2. W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia postanowienia pkt 1 ppkt 2, 3 i 4 stosuje się odpowiednio.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zgodnie z opisem w sekcji 2.1 Procedura