725410-2025 - Ergebnis
Tschechien – Bauarbeiten – Žádovice - inženýrské sítě a komunikace
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŽádovice - inženýrské sítě a komunikace
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je vybudování dopravní a technické infrastruktury pro novou zástavbu rodinných domů v Žádovicích v lokalitě za kulturním domem v obci Žádovice, přičemž bližší specifikace předmětu plnění je obsažena v příloze č. 2 zadávací dokumentace a v návrhu smlouvy o dílo, který tvoří přílohu č. 1 zadávací dokumentace.
Interne KennungSystémové číslo NEN: N006/25/V00015348
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensZjednodušené podlimitní řízení dle § 3 písm. a) a § 53 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázkách, ve znění pozdějších předpisů
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001