2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimní stadion – rekonstrukce technologického zařízení
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je realizace akce „Zimní stadion - rekonstrukce technologického zařízení“, která zahrnuje vypracování návrhu technického řešení rekonstrukce chlazení ledové plochy, vypracování projektové / prováděcí dokumentace a následnou dodávku, montáž a samotnou instalaci technologického zařízení dle technické specifikace, která je přílohou zadávací dokumentace. Předmětem veřejné zakázky budou zejména následující činnosti, dodávky a práce: - Zaměření stávajícího stavu, pasportizace budovy v rozsahu nezbytně nutném pro rekonstrukci technologického zařízení; - Prověření a zajištění potřebných rozvodů a instalací jednotlivých médií; - Projekční práce v souladu s vyhláškou č. 131/2024 Sb., o dokumentaci staveb ve znění pozdějších předpisů včetně požárně bezpečnostního řešení a položkového rozpočtu, který bude podkladem pro měsíční fakturaci v rámci realizace; - Inženýrská činnost v souladu se stavebním zákonem ve znění pozdějších předpisů; - Zajištění veškerých potřebných povolení stavebního úřadu dle platné legislativy; - Odpojení od médií, demontáž, odvoz a likvidace původní technologie chlazení a veškerých souvisejících zařízení v souladu s platnou legislativou; - Veškeré související stavební práce včetně potřebných rozvodů a instalací jednotlivých médií pro následnou montáž nového chladícího zařízení, včetně výmalby dotčených prostor; - Doprava a dodávka potřebného materiálu a zařízení (včetně jeho součástí a příslušenství) do místa plnění, jeho instalace, včetně připojení v místě plnění a uvedení do provozu v místě plnění, úklid a řádná likvidace a odvoz veškerých obalových a přepravních materiálů a odpadů vzniklých při plnění zakázky, a to v souladu s platnou legislativou; - Dodávka a montáž mantinelů dle technické specifikace, která byla součástí zadávací dokumentace; - Revize, zaškolení obsluhy, včetně odzkoušení funkčnosti; - Zajištění pravomocného kolaudačního rozhodnutí, resp. zkušebního provozu, bude-li vyžadováno stavebním úřadem; - Záruční a pozáruční servis; - Veškeré další činnosti nutné k řádné realizaci předmětu veřejné zakázky. Zadavatel stanoví minimální požadavky na předmět veřejné zakázky. Tyto minimální požadavky jsou vymezeny technickými, obchodními a jinými smluvními podmínkami, které jsou součástí příloh zadávací dokumentace.
Interne Kennung: P25V00000050
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42513200 Kühlvorrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001