725440-2025 - Wettbewerb
Polen – Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren – Dostawa części eksploatacyjnych do pojazdów KWP w Bydgoszczy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa części eksploatacyjnych do pojazdów KWP w Bydgoszczy
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa części eksploatacyjnych do pojazdów KWP w Bydgoszczy w ilości: 11012 szt. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę: 1) zadanie nr 1 - Części eksploatacyjne do pojazdów marki Kia, Hyundai 2) zadanie nr 2 – Części eksploatacyjne do pojazdów marki BMW Wykaz części dla zadań 1) - 5) stanowi załącznik do SWZ.
Interne KennungWZPiFP-127-25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34310000 Kraftmaschinen und Kraftmaschinenteile, 34320000 Mechanische Ersatzteile außer Motoren und deren Ersatzteilen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęści eksploatacyjne do pojazdów marki Kia, Hyundai
BeschreibungZadanie nr 1 - Przedmiotem zamówienia jest dostawa 10479 szt./kpl. Części eksploatacyjne do pojazdów marki Kia, Hyundai zgodnie z załącznikiem do SWZ.
Interne KennungWZPiFP-127-25 Zadanie nr 1
LosLOT-0002
TitelCzęści eksploatacyjne do pojazdów marki BMW
BeschreibungZadanie nr 2 - Przedmiotem zamówienia jest dostawa 533 szt./kpl. Części eksploatacyjne do pojazdów marki BMW zgodnie z załącznikiem do SWZ.
Interne KennungWZPiFP-127-25 Zadanie nr 2