2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZESTAWY DO POBIERANIA I PREPARATYKI KRWI ORAZ ZESTAWY DO ZABIEGÓW HEMAFEREZY WRAZ Z DZIERŻAWĄ SEPARATORÓW
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa do siedziby zamawiającego zestawów do pobierania i preparatyki krwi oraz zestawów do zabiegów hemaferezy wraz z dzierżawą separatorów. 2. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 7 części zwane dalej pakietami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Zamawiający określił w załącznikach nr 2 – 2F do SWZ. 3. Zamawiający dopuszcza możliwość złożenia oferty na jeden lub więcej pakietów. Zamawiający nie zastrzega maksymalnej ilości pakietów, na które można składać ofertę. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na poszczególne pakiety, z zastrzeżeniem, że oferta w każdym pakiecie musi być pełna. 4. Każda oferta winna spełniać szczegółowe wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiące odpowiedni załączniki nr 2, 2A, 2B, 2C, 2D, 2E, 2F do niniejszej SWZ. 6. PRAWO OPCJI - Zamawiający przewiduje zgodnie z art. 441 ust.1 ustawy Pzp możliwość skorzystania z prawa opcji tzn. dodatkowych dostaw przedmiotu zamówienia w ilości do 20% zamówienia podstawowego (w każdym pakiecie osobno). VI. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 1. Przedmiot zamówienia zostanie zrealizowany sukcesywnie w terminie 24 miesięcy od zawarcia umowy lub do wcześniejszego wyczerpania łącznego wynagrodzenia Wykonawcy. 2. Umowa może zostać przedłużona w formie aneksu, w przypadku, gdy do upływu terminu obowiązywania umowy nie zostanie wybrana przez Zamawiającego całkowita ilość zamówienia podstawowego określonego w umowie, nie dłużej jednak niż na okres dodatkowych 6 miesięcy. 3. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, czas trwania umowy może ulec przedłużeniu o dodatkowe 6 miesiące, zgodnie z oświadczeniem określonym w części IV ust. 6 ppkt 5 SWZ. Okres przedłużenia czasu trwania umowy może nastąpić również po okresie przedłużenia określonym w pkt 2 powyżej. 10. Ofertę należy sporządzić zgodnie z wzorem Druku Formularz Oferty stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ oraz zgodnie z Formularzami asortymentowo-cenowymi – stanowiącymi załączniki nr 1A-1G (w zależności od pakietu na który składania jest oferta); Do oferty należy dołączyć: 1) OŚWIADCZENIE SKŁADANE NA FORMULARZU JEDNOLITEGO EUROPEJSKIEGO DOKUMENTU ZAMÓWIENIA (JEDZ), o którym mowa w rozdziale XIV SWZ; załącznik nr 7 do SWZ 2) OŚWIADCZENIE WYKONAWCY/ WYKONAWCY WSPÓLNIE UBIEGAJĄCEGO SIĘ O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA - aktualne na dzień składania ofert oświadczenie dotyczące braku podstaw wykluczenia na podstawie przesłanek określonych w art. 7 ust. 1 pkt 1-3 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. 2022 r. poz. 835) oraz na podstawie przesłanek określonych w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), zmienionego rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1). Wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 3 do SWZ. 3) OŚWIADCZENIE PODMIOTU UDOSTĘPNIAJĄCEGO ZASOBY dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego składane na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy pzp. Wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 4 do SWZ – jeżeli dotyczy 4) Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia składane na podstawie art. 117 ust. 4 ustawy Pzp wg wzoru stanowiącego Załącznik Nr 8 do SWZ-jeżeli dotyczy; 5) Potwierdzenie wniesienia wadium 6) PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE: a) Opis przedmiotu zamówienia – załączniki nr 2 i/lub 2A i/lub 2B i/lub 2C i/lub 2D i/lub 2E i/lub 2F do SWZ (w zależności os Pakietu na który składana jest oferta) - na potwierdzenie, że oferowane dostawy, spełniają określone przez zamawiającego wymagania; Uwaga: jeżeli Wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wzywa do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie, zgodnie z art. 107 ust. 2 pzp. Termin związania ofertą - do dnia 25.11.2025r., Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy, określone zostały w załączniku nr 10 i 10A do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 533188-2025
Interne Kennung: 9/ZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141613 Blutbeutel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141614 Plasmabeutel, 33141620 Sanitätspacks, 33194000 Geräte und Instrumente für Transfusion und Infusion, 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: 6. ZESTAWY DO POBIERANIA UKKP, DZIERŻAWA 3 SEPARATORÓW, PŁYN ACDA
Beschreibung: PAKIET VI - ZESTAWY DO: POBIERANIA UBOGOLEUKOCYTARNEGO KONCENTRATU KRWINEK PŁYTKOWYCH (UKKP) LUB UBOGOLEUKOCYTARNEGO KONCENTRATU KRWINEK PŁYTKOWYCH (UKKP) W ROZTWORZE WZBOGACAJĄCYM W ILOŚCI 3000 SZTUK, WRAZ Z DZIERŻAWĄ 3 SEPARATORÓW PŁYN ACD-A STOSOWANY PRZY WSZYSTKICH W/W PROCEDURACH W ILOŚCI SZTUK 3000 Szczegółowy opis i ilości przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2E do SWZ.
Interne Kennung: część 6 - ZESTAWY DO POBIERANIA UKKP, DZIERŻAWA 3 SEPARATORÓW, PŁYN ACDA
Haupteinstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33194000 Geräte und Instrumente für Transfusion und Infusion, 33100000 Medizinische Geräte
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 6. PRAWO OPCJI - 1) Zamawiający przewiduje zgodnie z art. 441 ust.1 ustawy Pzp możliwość skorzystania z prawa opcji tzn. dodatkowych dostaw przedmiotu zamówienia w ilości do 20% zamówienia podstawowego (w każdym pakiecie osobno). 2) Dodatkowe dostawy przedmiotu zamówienia uzależnione będą wyłącznie od potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego oraz obejmować będą dostawy asortymentu wymienionego w Opisie przedmiotu zamówienia. 3) Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego opcją będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega również, że ceny jednostkowe objęte opcją będą identyczne, jak w zamówieniu podstawowym oraz niezmienne w całym okresie realizacji umowy. 4) Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego; 5) O skorzystaniu z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę odrębnym, jednostronnym oświadczeniem na piśmie przed upływem terminu realizacji umowy. 6) Prawo opcji stanowi uprawnienie zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać.