72553-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Messeeinrichtungen – Evenementenbenodigdheden
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Evenementenbenodigdheden
Beschreibung: Tilburg University wil een raamovereenkomst afsluiten met één leverancier die als vaste partner optreedt voor de levering van evenementbenodigdheden. De universiteit zoekt een partij met aantoonbare ervaring in het verzorgen van de logistieke en technische ondersteuning rondom evenementen. De leverancier is verantwoordelijk voor het leveren, opzetten, aansluiten, afbreken en afvoeren van alle benodigde materialen. De geraamde waarde van deze aanbesteding bedraagt € 350.000,- exclusief BTW over de gehele contractperiode van vier (4) jaar.
Interne Kennung: TiU/FS00726
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39154000 Messeeinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 79952000 Event-Organisation
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 3x 12 maanden verlengingsoptie