See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa przewodów i linek miedzianych gołych, przewodów elektrycznych i nawojowych (4 części)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przewodów i linek miedzianych gołych, przewodów elektrycznych i nawojowych (4 części), w tym: 1. część nr 1 – dostawa przewodów i linek miedzianych gołych, 2. część nr 2 – dostawa linek krzemowo-brązowych, 3. część nr 3 – dostawa przewodów i kabli elektrycznych i nawojowych, 4. część nr 4 – dostawa przewodów elektrycznych do taboru kolejowego.
Vorherige Bekanntmachung: 710116-2025
Interne Kennung: DEZ/116/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w języku polskim, w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity: Dz.U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.) – jako zamówienie sektorowe o wartości przekraczającej progi unijne, o których mowa w art. 3 ust. 1 pkt 2 ustawy Pzp. Adres strony internetowej prowadzonego postępowania, na której będą udostępniane dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem oraz zmiany i wyjaśnienia SWZ: https://tw.ezamawiajacy.pl/; podzakładka dla przedmiotowego postępowania: https://tw.ezamawiajacy.pl/pn/tw/demand/231231/notice/public/details dostępna w zakładce „Aktualne”, „W toku” lub „Rozstrzygnięte” (w zależności od etapu postępowania).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31320000 Stromverteilerkabel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31300000 Isolierte Elektrokabel, -leitungen und -drähte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Dostawa przewodów i linek miedzianych gołych
Beschreibung: Zakres zamówienia w części 1 obejmuje dostawę przewodów i linek miedzianych gołych, w asortymencie i ilościach wskazanych w rozdziale II SWZ
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. Dostawa linek krzemowo-brązowych
Beschreibung: Zakres zamówienia w części 2 obejmuje dostawę linek krzemowo-brązowych, w asortymencie i ilościach wskazanych w rozdziale II SWZ
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Dostawa przewodów i kabli elektrycznych i nawojowych
Beschreibung: Zakres zamówienia w części 3 obejmuje dostawę przewodów i kabli elektrycznych i nawojowych, w asortymencie i ilościach wskazanych w rozdziale II SWZ
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: 4. Dostawa przewodów elektrycznych do taboru kolejowego
Beschreibung: Zakres zamówienia w części 4 obejmuje dostawę przewodów elektrycznych do taboru kolejowego, w asortymencie i ilościach wskazanych w rozdziale II SWZ
Interne Kennung: Część 4