725657-2025 - Ergebnis
Tschechien – Druckpapier – Papír a samolepící štítky
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPapír a samolepící štítky
BeschreibungZavedení dynamického nákupního systému (dále jen "DNS"). DNS je časově omezený na dobu 2 let a otevřený po celou dobu svého trvání všem dodavatelům. Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS jsou různé druhy papíru a samolepících štítků.DNS bude dle předmětu zadávaných veřejných zakázek rozdělen do následujících kategorií:Kategorie č. 1 – Archový papír a pohlednicový kartonKategorie č. 2 – Samolepící štítkyKategorie č. 3 – Ofsetový papírKategorie č. 4 – Papír v rolích pro inkoustový tisk
Vorherige Bekanntmachung618212-2023
Interne Kennung320230110
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30197630 Druckpapier
5. Los
LosLOT-0005
TitelOfsetový papír
BeschreibungDodávky zejména ofsetového papíru, koutovaného i nekoutovaného, samopropisovacího papíru, různé gramáže, vhodného pro následný potisk na ofsetových produkčních tiskových linkách, a to včetně dopravy, balení a manipulace v místě plnění.
Interne KennungKategorie č. 3
LosLOT-0004
TitelPapír v rolích pro inkoustový tisk
BeschreibungDodávky zejména nepředtištěného tabelačního papíru pro průmyslové strojní zpracování různé gramáže, vhodného pro následný potisk na inkoustových tiskových linkách a zpracování na obálkovacích linkách, dodávaného v rolích, a to včetně dopravy, balení a manipulace v místě plnění.
Interne KennungKategorie č. 4
LosLOT-0002
TitelSamolepící štítky
BeschreibungDodávky zejména samolepících štítků (etiket) bílých, bez předtisku, různých rozměrů, dodávaných převážně na formátu A4, určených především pro potisk na laserových tiskárnách, a to včetně dopravy, balení a manipulace v místě plnění.
Interne KennungKategorie č. 2
Haupteinstufung (cpv): 30192800 Selbstklebende Etiketten
LosLOT-0001
TitelArchový papír a pohlednicový karton
BeschreibungDodávky zejména archového kancelářského papíru bez předtisku, bílého i barevného, různých formátů a gramáže; nepředtištěného archového papíru pro průmyslové strojní zpracování, vhodného pro následný potisk na laserových i inkoustových tiskových linkách a zpracování na obálkovacích linkách a pohlednicového kartonu pro plnobarevný laserový potisk, a to včetně dopravy, balení a manipulace v místě plnění.
Interne KennungKategorie č. 1