725663-2025 - Wettbewerb
Polen – Desinfektionsausrüstung – Dostawa zestawów do dezynfekcji wody w sieci wodociągowej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa zestawów do dezynfekcji wody w sieci wodociągowej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa nw. urządzeń do lokalizacji infrastruktury wodociągowej pod ziemią oraz wycieków wody: 1. Przenośny zestaw dozujący – 1 szt. 2. Mobilny zestaw dozujący – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w III część SWZ Postępowanie prowadzone jest w ramach Programu Ochrony Ludności Cywilnej w roku 2025
Interne KennungDZ/105/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensKonieczność rozliczenia przyznanych środków finansowych do dnia 31 grudnia 2025 r
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39330000 Desinfektionsausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa nw. urządzeń do lokalizacji infrastruktury wodociągowej pod ziemią oraz wycieków wody: 1. Przenośny zestaw dozujący – 1 szt. 2. Mobilny zestaw dozujący – 1 szt.