725677-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Desinfektionsmittel – Desinfekční prostředek
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDesinfekční prostředek
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky dezinfekčního přípravku ve formě koncentrátu určeného k ředění vodou za účelem přípravy pracovního roztoku pro dezinfekci a současné čištění omyvatelných povrchů ve zdravotnických zařízeních, zařízeních sociálních služeb a laboratorních prostorách, při splnění minimálního spektra mikrobiologického účinku. Desinfekční přípravek musí být v ČR registrován jako zdravotnický prostředek a současně musí být i biocidem povoleným k uvedení na trh. Předpokládaná spotřeba je 2 800 000 l / 4 roky. Bližší vymezení předmětu plnění je zřejmé ze ZD.
Interne KennungOŘN-58/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24455000 Desinfektionsmittel
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionenviz ZD.