725681-2023 - Wettbewerb
Polen – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do Stołówek Gminnych w Grodzisku Wielkopolskim w roku 2024
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do Stołówek Gminnych w Grodzisku Wielkopolskim w roku 2024
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup i dostawa artykułów żywnościowych do: - Stołówki przedszkolnej usytuowanej w Przedszkolu Gminnym im. Krasnala Hałabały, ul. Chopina 24 w Grodzisku Wlkp., - Stołówki szkolnej usytuowanej Szkole Podstawowej Nr 1 im. Polskich Olimpijczyków, ul. Chopina 26 w Grodzisku Wlkp. Artykuły żywnościowe zostały podzielone na pięć grup/części zamówienia zgodnie z wykazem zamieszczonym poniżej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (części zamówienia) określają formularze asortymentowo-cenowe stanowiące załączniki do SWZ będące jej integralną częścią. Wypełniony załącznik/załączniki należy dołączyć do oferty (w przypadku złożenia oferty na kilka lub jedną część wypełnić odpowiednio). Każda ze wskazanych poniżej części Zamówienia określana będzie mianem „Zadania”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Termin obowiązywania umowy 01.02.2024 r do 31.12.2024 r.
Interne Kennung: 271.2.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Drób
Beschreibung: W/w kategoria obejmuje elementy kurczaka pochodzące od sztuk prawidłowo wypatroszonych i wykrwawionych, niepoddane procesowi mrożenia, bez podrobów, resztek piór oraz naskórka. Produkty muszą pochodzić z bieżącej produkcji, w pierwszym gatunku, świeże.
Interne Kennung: 271.2.2023/A
Los: LOT-0002
Titel: Owoce, warzywa i podobne produkty
Beschreibung: Warzywa i owoce powinny być świeże, jędrne, dojrzałe, bez uszkodzeń mechanicznych, plam, pleśni, czyste, okopowe bez przerostów, w pierwszym gatunku. Jakość i wielkość warzyw i owoców powinna być zgodna z normami handlowymi obowiązującymi w Unii Europejskiej.
Interne Kennung: 271.2.2023/B
Los: LOT-0003
Titel: Różne produkty spożywcze, produkty z przemiału ziarna, ziaren skrobi i produktów skrobiowych
Beschreibung: Produkty muszą być w pierwszym gatunku, posiadać cechy pierwotnego opakowania ( w przypadku stosowania opakowań jednostkowych, zbiorczych itp.), być kompletny oraz wolny od wad ukrytych, technicznych, dopuszczony do obrotu, zapakowany w oryginalne opakowania posiadający zabezpieczenia pozwalające na prawidłowe przechowywanie i transport, z minimalnym terminem ważności 3 miesiące. Kopytka, kluski muszą pochodzić z bieżącej produkcji – świeże, w pierwszym gatunku.
Interne Kennung: 271.2.2023/C
Los: LOT-0004
Titel: Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie
Beschreibung: Pieczywo, wyroby piekarskie i ciastkarskie muszą pochodzić z bieżącej produkcji – świeże w pierwszym gatunku, dostawa codziennie.
Interne Kennung: 271.2.2023/D
Los: LOT-0005
Titel: Warzywa, owoce mrożone
Beschreibung: Produkty muszą być w pierwszym gatunku, posiadać cechy pierwotnego opakowania ( w przypadku stosowania opakowań jednostkowych, zbiorczych itp.), być kompletny oraz wolny od wad ukrytych, technicznych, dopuszczony do obrotu, zapakowany w oryginalne opakowania posiadający zabezpieczenia pozwalające na prawidłowe przechowywanie i transport. Brak oznak rozmrożenia, temperatura przy przyjęciu max -18 st. C. Dostawy muszą być realizowane w sposób zapewniający ciągłość łańcucha chłodniczego.
Interne Kennung: 271.2.2023/E