725682-2023 - Ergebnis
Niederlande – Abfallcontainer und -körbe – A08.221.2023 Leveren, plaatsen, onderhouden, keuren en reinigen van ondergrondse (pers)containers inclusief toegangscontrole- en containermanagementsysteem
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: A08.221.2023 Leveren, plaatsen, onderhouden, keuren en reinigen van ondergrondse (pers)containers inclusief toegangscontrole- en containermanagementsysteem
Beschreibung: De overeenkomsten die de gemeenten Leiden en Leiderdorp hebben afgesloten voor het leveren en plaatsen van ondergrondse (pers)containers, containermanagementsysteem alsmede het onderhoud, reinigen en keuren van ondergrondse (pers)containers lopen af. Door middel van deze aanbesteding willen de gemeenten Leiden en Leiderdorp hiervoor nieuwe overeenkomsten afsluiten. De aanbesteding bestaat uit 4 percelen, te weten: • Perceel 1 – Levering en plaatsing ondergrondse containers; • Perceel 2 – Levering, plaatsen en onderhouden ondergrondse perscontainers; • Perceel 3 – Levering toegangscontrole- en containermanagementsysteem (CMS); • Perceel 4 – Onderhouden, reinigen en keuren containers. Zie bijlage 5 van de aanbestedingsstukken voor het overzicht van de gehele raming van de Opdracht.
Interne Kennung: A08.221.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42961100 Zugangskontrollsystem, 44613800 Abfallcontainer, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Levering en plaatsing ondergrondse containers
Beschreibung: In de gemeenten Leiden en Leiderdorp worden ondergrondse containers ingezet om de afvalinzameling te organiseren. Binnen dit perceel vallen alle werkzaamheden die horen bij het leveren, transporteren en plaatsen van deze containers. Zowel op nieuwe locaties, met een te plaatsen betonput, als op bestaande locaties waar de huidige container vervangen zal worden Zie bijlage 5 van de aanbestedingsstukken voor het overzicht van de gehele raming van de Opdracht.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44613800 Abfallcontainer, 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er is een verlengingsoptie voor elke Raamovereenkomst voor ieder perceel
Los: LOT-0002
Titel: Levering, plaatsen en onderhouden perscontainers
Beschreibung: De gemeente Leiden heeft een aantal perscontainers geplaatst. Dat aantal zal gedurende de looptijd van de onderhavige Overeenkomst oplopen. Zowel nieuw te plaatsen als bestaande perscontainers worden binnen dit perceel ook onderhouden en gekeurd. Reiniging valt buiten dit perceel. Dit perceel is niet van toepassing voor de gemeente Leiderdorp. Zie bijlage 5 van de aanbestedingsstukken voor het overzicht van de gehele raming van de Opdracht.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Levering toegangscontrole en containermanagementsysteem
Beschreibung: De gemeenten Leiden en Leiderdorp gebruiken een IRDC-systeem voor de toegangscontrole tot de restafvalcontainers en GFE zuilen. Binnen dit perceel valt zowel het leveren, als het plaatsen van het complete IRDC-systeem zoals omschreven in het PvE. Daarnaast dient een CMS geleverd te worden dat aansluit op het bestaande softwarepakket van de gemeenten. Ook toegangspassen tot de IRDC-systemen vallen binnen deze opdracht. Zie bijlage 5 van de aanbestedingsstukken voor het overzicht van de gehele raming van de Opdracht.
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Los: LOT-0004
Titel: Onderhouden, reinigen en keuren containers
Beschreibung: Binnen perceel 4 valt het reinigen van alle geplaatste containers binnen de gemeenten Leiden en Leiderdorp. Dit is een breed assortiment met alle bestaande (semi) ondergrondse containers, perscontainers, GFE zuilen, bovengrondse containers en daaraan toegevoegd alle tijdens de looptijd van de opdracht nieuw te plaatsen containers. Daarnaast dienen de (semi) ondergrondse containers, GFE zuilen en de bovengrondse containers tijdens de looptijd onderhouden, gekeurd (m.u.v. GFE zuilen) en gereinigd te worden. Zie bijlage 5 van de aanbestedingsstukken voor het overzicht van de gehele raming van de Opdracht.
Interne Kennung: 4
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste